Prehrávač diskov Blu-ray

  Prehrávač diskov Blu-ray

  Vydajte sa do sveta vysokého rozlíšenia

  Vychutnajte si plný potenciál vašej HD TV a vyskúšajte maximálny zážitok zo sledovania

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Vydajte sa do sveta vysokého rozlíšenia

s prehrávaním diskov Blu-ray

 • Prehrávanie diskov Blu-ray pre ostrý obraz v rozlíšení Full HD 1080p

  Prehrávanie diskov Blu-ray pre ostrý obraz v rozlíšení Full HD 1080p

  Disky Blu-ray majú kapacitu na prenášanie údajov s vysokým rozlíšením spolu s obrazom v rozlíšení 1920 x 1080, ktorý definuje obraz s plným vysokým rozlíšením. Scény ožívajú, keď na vás vyskočia detaily, zjemnia sa pohyby a obraz sa zobrazí krištáľovo čistý. Blu-ray tiež zabezpečuje nekomprimovaný priestorový zvuk - takže váš zážitok zo zvuku sa stane neuveriteľne realistickým. Vysoká ukladacia kapacita diskov Blu-ray tiež umožňuje vstavanie celej rady interaktívnych možností. Plynulá navigácia počas prehrávania a iné vzrušujúce funkcie, ako napríklad rozbaľovacie ponuky prinášajú úplne nový rozmer do domácej zábavy.

 • 1080p pri 24 sn./sek. pre obraz ako v kine

  1080p pri 24 sn./sek. pre obraz ako v kine

  Prineste skutočný zážitok z kina do svojej obývačky s videom s 24 zábermi za sekundu. Originálne filmy sa všetky nahrávajú pri tejto prenosovej rýchlosti, čím sa zabezpečuje okolie a textúra obrazu, ktorá je taká jedinečná. Prehrávače diskov Blu-ray značky Philips sú vybavené tak, aby vám zaistili 24 záb./s priamo z diskov Blu-ray - čím vám dodajú jedinečný obraz s vysokým rozlíšením ako v kine, ktorý na vás urobí dojem.-

 • Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk 7.1 s vysokou vernosťou

  Dolby TrueHD a DTS-HD pre priestorový zvuk 7.1 s vysokou vernosťou

  Funkcia Dolby TrueHD HD prináša 7.1 kanálov a zvuk s vysokým rozlíšením DTS-HD v špičkovej kvalite z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je prakticky nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže ho budete počuť v kvalite, akú pre vás vytvorili jeho tvorcovia. Funkcia Dolby TrueHD HD a zvuk s vysokým rozlíšením DTS-HD sú dokonalým vyvrcholením vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Zvýšenie rozlíšenia DVD videa na 1080p cez HDMI na obraz takmer na úrovni HD

  Zvýšenie rozlíšenia DVD videa na 1080p cez HDMI na obraz takmer na úrovni HD

  Prevzorkovanie (tzv. upscaling) HDMI 1080p videa poskytuje obraz, ktorý je krištáľovo čistý. DVD filmy v bežnom rozlíšení si teraz budete môcť vychutnať vo vysokom rozlíšení - čo zaistí viac detailov a realistickejší obraz. Progresívne riadkovanie (označené symbolom „p“ v „1080p“) odstráni riadkovú štruktúru často používanú na TV obrazovkách, čím zaručí skutočne ostré zobrazenie. Okrem toho rozhranie HDMI zaisťuje priame digitálne pripojenie, ktoré dokáže prenášať nekomprimované digitálne video s vysokým rozlíšením, ako aj digitálny viackanálový zvuk, a to bez konvertovania do analógového formátu - čím sa zaistí vynikajúca kvalita obrazu a zvuku, a to úplne bez šumu.

 • Vychutnávajte si všetky svoje filmy a hudbu z CD a DVD

  Vychutnávajte si všetky svoje filmy a hudbu z CD a DVD
Zobraziť všetky špecifikácie
 • Je potrebný prijímač a zvukový systém HD Audio.
 • Platí pre zariadenia kompatibilné s HDMI CEC, ktoré sú pripojené k HDMI portu BDP7100. Spoločnosť Philips nezaručuje 100% vzájomnú funkčnosť so všetkými zariadeniami HDMI CEC.
 • „BONUS VIEW“ je obchodná známka asociácie Blu-ray Disc Association

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať