Prehrávač diskov Blu-ray

  Prehrávač diskov Blu-ray

  Dizajn a výkon v dokonalej forme

  Nechajte sa unášať najrealistickejším zvukom v kvalite HD, ktorý poskytujú tieto vysoko výkonné audio výstupy vo formáte 7.1 s hliníkovým dizajnom. Zažite revolučný spôsob sledovania filmov z diskov Blu-ray vďaka technológii CinemaPerfect HD. Pripravte sa na Wi-Fi a vychutnávajte si videá z PC prostredníctvom DLNA. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

7000 series Prehrávač diskov Blu-ray

Prehrávanie 3D, S podporou WiFi, Čierny hliník BDP7500B2/12 Nájsť podobné výrobky

Dizajn a výkon v dokonalej forme

 • Full HD 3D Ready* pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Full HD 3D Ready* pre skutočne pohlcujúci filmový zážitok v 3D

  Nechajte sa vtiahnuť do deja filmov v 3D vo vlastnej obývačke s televízorom Full HD 3D. Aktívne zobrazenie 3D využíva najnovšiu generáciu displejov s rýchlym prepínaním, takže dosahuje reálnu hĺbku a obraz v HD rozlíšení 1080 x 1920. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, že otvárajú a zatvárajú ľavé a pravé šošovky synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vytvára sa obraz vo Full HD 3D. Prémiové vydania 3D filmov na diskoch Blu-ray ponúkajú široký výber obsahu vo vysokej kvalite. Funkcia Blu-ray 3D bude na tomto systéme dostupná po aktualizácii softvéru (navštívte stránku www.philips.com/blu-ray).

 • CinemaPerfect HD pre čistejšie a ostrejšie prehrávanie videa

  CinemaPerfect HD pre čistejšie a ostrejšie prehrávanie videa

  Technológia CinemaPerfect HD spoločnosti Philips prináša nový štandard jasnejšieho a ostrejšieho obrazu pri prehrávaní videa. Táto inteligentná technológia potláča šum a vytvára ostrejší obraz, čím prináša dosiaľ nevídanú, vysokú kvalitu obrazu. Potláčanie šumu a špičkové zvyšovanie rozlíšenia obrazu pomáhajú potláčať šum, ktorý vzniká pri komprimácii videa do formátu MPEG. Táto technológia s vylepšeným spracovaním farieb vytvára na obrazovke ostrý a hlboký obraz.

 • S certifikátom DivX Plus HD na prehrávanie formátu DivX vo vysokom rozlíšení

  S certifikátom DivX Plus HD na prehrávanie formátu DivX vo vysokom rozlíšení

  Formát DivX Plus HD vášho prehrávača diskov DVD alebo Blu-ray ponúka najnovší pokrok v technológii DivX, ktorá vám umožní vychutnávať HD videá a filmy z Internetu priamo vo Vašom HDTV alebo počítači. Formát DivX Plus HD podporuje prehrávanie obsahu DivX Plus (H.264 HD video so zvukom AAC vo vysokej kvalite v kontajneri súboru MKV) a súčasne podporuje predchádzajúce verzie DivX videa do rozlíšenia 1080p. Formát DivX Plus HD pre digitálne video v skutočnom vysokom rozlíšení.

 • Net TV pre populárne on-line služby na vašom TV

  Net TV pre populárne on-line služby na vašom TV

  Zažite bohatý výber online služieb prostredníctvom Net TV. Vychutnávajte si filmy, obrázky, infozábavu a ostaný online obsah priamo na obrazovke televízora cez prehrávač diskov Blu-ray značky Philips, kedykoľvek sa vám zachce. Stačí pripojiť prehrávač priamo do domácej siete pomocou káblového alebo bezdrôtového pripojenia, potom diaľkovým ovládačom vyhľadať a vybrať želaný obsah. Ponuka Philips Vám poskytuje prístup k populárnym službám Net TV, ktoré sú prispôsobené obrazovke Vášho televízora.

 • Pripojenie do siete DLNA umožňujúce vychutnávať si fotografie a videá z počítača

  Pripojenie do siete DLNA umožňujúce vychutnávať si fotografie a videá z počítača

  Pripojenie do siete DLNA umožňuje jednoduchý prístup k osobným fotografickým, hudobným alebo filmovým súborom vo vašom počítači alebo domácej sieti. Používa pripojenie k sieti Ethernet (LAN) s protokolom DLNA, ktorý zaistí bezproblémovú vzájomnú spoluprácu produktov s certifikáciou DLNA. Po pripojení vášho prehrávača diskov Blu-ray k domácej sieti budete mať prístup k informáciám zo všetkých zariadení s certifikátom DLNA. Otvorí sa vám brána do sveta zábavy jedným stlačením tlačidla s intuitívnym používateľským rozhraním, ktoré je určené na jednoduché prehliadanie.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD MA pre priestorový zvuk formátu HD 7.1

  Dolby TrueHD a DTS-HD MA pre priestorový zvuk formátu HD 7.1

  Zvuk s vysokým rozlíšením DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD prinášajú 7.1-kanálov detailného zvuku z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli tvorcovia. Zvuk s vysokým rozlíšením DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD sú dokonalým vyvrcholením vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandardný protokol, ktorý sa používa na jednoduché prepojenie počítačov, periférnych zariadení a spotrebnej elektroniky. Zariadenia s vysokorýchlostným rozhraním USB majú rýchlosť prenosu údajov až 480 Mb/s - na rozdiel od 12 Mb/s pri pôvodnom type rozhrania USB. S vysokorýchlostným pripojením USB 2.0 stačí pripojiť Vaše zariadenie USB, vybrať film, hudbu alebo fotografie a prehrať ich.

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje pomocou jedného diaľkového ovládania ovládať viacero zariadení, napríklad prehrávače diskov DVD či Blu-ray, reproduktor Soundbar, domáce kino, televízory a podobne. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • 7.1-kanálový priestorový zvuk pre dokonalý filmový zážitok

  7.1-kanálový priestorový zvuk pre dokonalý filmový zážitok

  Vychutnajte si ten najlepší zvukový zážitok pri všetkých typoch obsahu. Keď sledujete film, môžete sa pomocou úplného priestorového zvuku 7.1 dokonale ponoriť do deja. Keď počúvate hudbu, kde priestorový zvuk nie je potrebný, systém intuitívne prepne na stereofónny zvuk s konfiguráciou 2.1, pri ktorej sa bude hudba reprodukovať v tom najlepšom formáte. Samozrejme si vždy môžete vybrať z rôznych dostupných predvolených zvukových režimov vášho prehrávača diskov Blu-ray alebo DVD, od čistého sterea alebo 7-kanálového sterea až po priestorový zvuk Dolby TrueHD a DTS Master Audio 7.1. Tým vždy dosiahnete ten najlepší zážitok zo zvuku vo vysokom rozlíšení.

 • S podporou WiFi-n* pre rýchlejšie a širšie bezdrôtové pripojenie

  S podporou WiFi-n* pre rýchlejšie a širšie bezdrôtové pripojenie
 • Dotykové ovládacie prvky pre plynulý a jednoduchý prístup

  S dotykovými tlačidlami stačí na zadanie vašej voľby ľahký dotyk povrchu tlačidla. Už viac nemusíte silno stláčať tlačidlá na zariadení!

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Potrebný USB adaptér Wi-Fi Philips, model WUB1110 (predáva sa samostatne)
 • Bližšie informácie nájdete na stránke www.philips.com/blu-ray

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať