Prehrávač diskov Blu-ray

  Prehrávač diskov Blu-ray

  Vynikajúca kvalita obrazu a zvuku ako v skutočnom kine

  Naplno si vychutnajte dokonalú a čistú audio-vizuálnu zábavu v úžasnom 3D obraze, ktorý sa vyrovná realite. Vychutnajte si živý a krištáľovo čistý obraz s detailným zvukom, ktoré prináša tento elegantný a fantastický prehrávač diskov Blu-ray značky Philips. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

9000 series Prehrávač diskov Blu-ray

Qdeo, Prevodníky TI DAC Burr-Brown, Prehrávanie 3D BDP9600/12 Nájsť podobné výrobky

Vynikajúca kvalita obrazu a zvuku ako v skutočnom kine

 • Spracovanie obrazu Qdeo™ pre filmy v ich najčistejšej forme

  Spracovanie obrazu Qdeo™ pre filmy v ich najčistejšej forme

  Qdeo™ je technológia na spracovanie obrazu, ktorá vytvára plynulý a prirodzený obraz. Väčšina druhov obrazu obsahuje šum a artefakty, ktoré sú pri sledovaní na TV s vysokým rozlíšením veľmi rušivé. Spracovanie technológiou Qdeo™ vytvára obraz, ktorý má nízky šum, zdokonalené farby, vyšší kontrast, jemné detaily a zlepšenú priestorovú hĺbku, čo vytvára plynulý, príjemný a podmanivý divácky zážitok. Technológia Qdeo™ navyše funguje pri všetkých druhoch zdrojov obrazu, vrátane diskov Blu-ray, DVD či dokonca internetového videa nízkej kvality.

 • Prehrávanie diskov 3D Blu-ray pre 3D zážitok vo Full HD priamo u vás doma

  Prehrávanie diskov 3D Blu-ray pre 3D zážitok vo Full HD priamo u vás doma

  Full HD 3D vytvára dojem hĺbky a tým vám priamo u vás doma poskytne realistický divácky zážitok ako v kine. Samostatné obrazy pre ľavé a pravé oko sú zaznamenané v plnej kvalite HD 1920 x 1080 a striedavo sa prehrávajú na obrazovke vo vysokej rýchlosti. Keď sledujete tento obraz cez špeciálne okuliare, ktoré sú načasované tak, že otvárajú a zatvárajú ľavé a pravé šošovky synchronizovane so striedajúcimi sa snímkami, vytvára sa obraz v rozlíšení Full HD 3D.

 • Net TV na obľúbené online služby vrátane video obchodov*

  Net TV na obľúbené online služby vrátane video obchodov*

  Využívajte množstvo online služieb vrátane videa na požiadanie. Vychutnajte si filmy, obrázky, internetovú zábavu a iný internetový obsah priamo na obrazovke svojho televízora kedykoľvek prostredníctvom prehrávača Blu-ray diskov alebo domáceho kina od spoločnosti Philips. Teraz môžete mať prístup do vybraných online video obchodov* priamo na svojom televízore. Jednoducho si vyberte video na zapožičanie a vychutnajte si ho. Usporiadať filmový večer u vás doma ešte nikdy nebolo také jednoduché. *Dostupnosť sa môže líšiť v závislosti od krajiny. Pre viac informácií navštívte stránku www.philips.com/blu-ray.

 • Vstavané rozhranie WiFi-n pre rýchlejšie a širšie bezdrôtové pripojenie

  Vstavané rozhranie WiFi-n pre rýchlejšie a širšie bezdrôtové pripojenie

  Rozhranie WiFi-n, tiež označované ako IEEE 802.11n, je novým štandardom v oblasti bezdrôtového pripojenia. Je vybavené množstvom nových prvkov, ktoré zvýšia kvalitu bezdrôtového pripojenia a prinášajú vyššiu rýchlosť a širší dosah v porovnaní s predchádzajúcimi štandardmi WiFi. WiFi-n zároveň poskytuje spätnú kompatibilitu, vďaka ktorej budete môcť tento prehrávač používať aj na prenos a prijímanie signálu zo smerovačov založených na starších štandardoch WiFi.

 • Pripojenie do siete DLNA umožňujúce vychutnávať si fotografie a videá z počítača

  Pripojenie do siete DLNA umožňujúce vychutnávať si fotografie a videá z počítača

  Pripojenie do siete DLNA umožňuje jednoduchý prístup k osobným fotografickým, hudobným alebo filmovým súborom vo vašom počítači alebo domácej sieti. Používa pripojenie k sieti Ethernet (LAN) s protokolom DLNA, ktorý zaistí bezproblémovú vzájomnú spoluprácu produktov s certifikáciou DLNA. Po pripojení vášho prehrávača diskov Blu-ray k domácej sieti budete mať prístup k informáciám zo všetkých zariadení s certifikátom DLNA. Otvorí sa vám brána do sveta zábavy jedným stlačením tlačidla s intuitívnym používateľským rozhraním, ktoré je určené na jednoduché prehliadanie.

 • S certifikátom DivX Plus HD na prehrávanie formátu DivX vo vysokom rozlíšení

  S certifikátom DivX Plus HD na prehrávanie formátu DivX vo vysokom rozlíšení

  Formát DivX Plus HD vášho prehrávača diskov DVD alebo Blu-ray ponúka najnovší pokrok v technológii DivX, ktorá vám umožní vychutnávať HD videá a filmy z Internetu priamo vo Vašom HDTV alebo počítači. Formát DivX Plus HD podporuje prehrávanie obsahu DivX Plus (H.264 HD video so zvukom AAC vo vysokej kvalite v kontajneri súboru MKV) a súčasne podporuje predchádzajúce verzie DivX videa do rozlíšenia 1080p. Formát DivX Plus HD pre digitálne video v skutočnom vysokom rozlíšení.

 • Prevodníky TI DAC Burr-Brown pre reprodukciu zvuku vysokej kvality

  Prevodníky TI DAC Burr-Brown pre reprodukciu zvuku vysokej kvality

  TI Burr-Brown je veľmi známa značka a synonymum pre špičkový výkon a kvalitu. Špecializuje sa na výrobu Hi-Fi komponentov audiofilskej kvality, ako sú digitálno-analógové prevodníky (DAC). Spoločnosť Philips dôveruje a používa prevodníky TI Burr-Brown DAC, ktoré premieňajú digitálne audiosignály na analógové pomocou vzorkovacej frekvencie 192 kHz s 24-bitovým rozlíšením. Tým sa uchová viac informácií z pôvodného analógového tvaru krivky zvuku, vďaka čomu poslucháč zažije oveľa bohatšiu reprodukciu zvuku.

 • Samostatný toroidný napájací zdroj pre čistý zvuk bez šumu

  Samostatný toroidný napájací zdroj pre čistý zvuk bez šumu

  Toroidný napájací zdroj je transformátor napätia s kruhovým jadrom. Použitie samostatného toroidného transformátora a lineárneho napájacieho zdroja zaručí stabilné a nerušené napájanie potrebné pre analógové zvukové signály. Táto konštrukcia dokáže zabrániť akejkoľvek interferencii digitálneho signálu v porovnaní s bežným dizajnom, pri ktorom sa na napájanie digitálneho video signálu a analógového zvukového signálu využíva rovnaký zdroj napájania. Výsledkom je čistý zvuk s minimálnym množstvom šumu.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD MA pre priestorový zvuk formátu HD 7.1

  Dolby TrueHD a DTS-HD MA pre priestorový zvuk formátu HD 7.1

  Zvuk s vysokým rozlíšením DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD prinášajú 7.1-kanálov detailného zvuku z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli tvorcovia. Zvuk s vysokým rozlíšením DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD sú dokonalým vyvrcholením vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Pevný 3 mm hliníkový plášť zabezpečí optimálny výkon

  Pevný 3 mm hliníkový plášť zabezpečí optimálny výkon

  Pevný 3 mm hliníkový plášť vám zabezpečí optimálny výkon. Vďaka väčšej hrúbke, než je bežná norma v tomto odvetví, je táto skrinka dostatočne robustná na to, aby dokázala odolať vibráciám alebo rušeniu z iných elektrických spotrebičov a súčasne dodala vášmu prehrávaču diskov Blu-ray elegantný a štýlový vzhľad.

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje pomocou jedného diaľkového ovládania ovládať viacero zariadení, napríklad prehrávače diskov DVD či Blu-ray, reproduktor Soundbar, domáce kino, televízory a podobne. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať