Fidelio

Philips Fidelio

Prehrávač diskov Blu-ray

  • KA

  Philips Fidelio

  Prehrávač diskov Blu-ray

  Kvalita obrazu a zvuku ako v skutočnom kine

  Naplno si vychutnajte dokonalú a čistú audio-vizuálnu zábavu v úžasnom 3D obraze, ktorý sa vyrovná realite. Vychutnajte si živý a krištáľovo čistý obraz s detailným zvukom, ktoré prináša tento fantastický prehrávač diskov Blu-ray a DVD Philips BDP9700. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 599,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Fidelio Prehrávač diskov Blu-ray

Qdeo, Rozlíšenie 4K Ultra HD, Prevodníky TI DAC Burr-Brown, Miracast™ BDP9700/12 Nájsť podobné výrobky

Kvalita obrazu a zvuku ako v skutočnom kine

s technológiou spracovania obrazu Qdeo v Ultra HD

 • Spracovanie obrazu Qdeo™ pre filmy v ich najčistejšej forme

  Spracovanie obrazu Qdeo™ pre filmy v ich najčistejšej forme

  Qdeo™ je technológia na spracovanie obrazu, ktorá vytvára plynulý a prirodzený obraz. Väčšina druhov obrazu obsahuje šum a artefakty, ktoré sú pri sledovaní na TV s vysokým rozlíšením veľmi rušivé. Spracovanie technológiou Qdeo™ vytvára obraz, ktorý má nízky šum, zdokonalené farby, vyšší kontrast, jemné detaily a zlepšenú priestorovú hĺbku, čo vytvára plynulý, príjemný a podmanivý divácky zážitok. Technológia Qdeo™ navyše funguje pri všetkých druhoch zdrojov obrazu, vrátane diskov Blu-ray, DVD či dokonca internetového videa nízkej kvality.

 • Prevodníky TI DAC Burr-Brown pre reprodukciu zvuku vysokej kvality

  Prevodníky TI DAC Burr-Brown pre reprodukciu zvuku vysokej kvality

  TI Burr-Brown je veľmi známa značka a synonymum pre špičkový výkon a kvalitu. Špecializuje sa na výrobu Hi-Fi komponentov audiofilskej kvality, ako sú digitálno-analógové prevodníky (DAC). Spoločnosť Philips dôveruje a používa prevodníky TI Burr-Brown DAC, ktoré premieňajú digitálne audiosignály na analógové pomocou vzorkovacej frekvencie 192 kHz s 24-bitovým rozlíšením. Tým sa uchová viac informácií z pôvodného analógového tvaru krivky zvuku, vďaka čomu poslucháč zažije oveľa bohatšiu reprodukciu zvuku.

 • Samostatný toroidný napájací zdroj pre čistý zvuk bez šumu

  Samostatný toroidný napájací zdroj pre čistý zvuk bez šumu

  Toroidný napájací zdroj je transformátor napätia s kruhovým jadrom. Použitie samostatného toroidného transformátora a lineárneho napájacieho zdroja zaručí stabilné a nerušené napájanie potrebné pre analógové zvukové signály. Táto konštrukcia dokáže zabrániť akejkoľvek interferencii digitálneho signálu v porovnaní s bežným dizajnom, pri ktorom sa na napájanie digitálneho video signálu a analógového zvukového signálu využíva rovnaký zdroj napájania. Výsledkom je čistý zvuk s minimálnym množstvom šumu.

 • Viackanálové SACD na úplné ponorenie sa do hudby

  Viackanálové SACD na úplné ponorenie sa do hudby

  Pripravené pre viackanálové SACD: hudobný formát novej generácie poskytuje ultra vysokú kvalitu hudobnej reprodukcie, 5.1 multikanálový priestorový zvuk a plnú spätnú a budúcu kompatibilitu s CD.

 • S certifikátom DivX Plus HD na prehrávanie formátu DivX vo vysokom rozlíšení

  S certifikátom DivX Plus HD na prehrávanie formátu DivX vo vysokom rozlíšení

  Formát DivX Plus HD vášho prehrávača diskov DVD alebo Blu-ray ponúka najnovší pokrok v technológii DivX, ktorá vám umožní vychutnávať HD videá a filmy z Internetu priamo vo Vašom HDTV alebo počítači. Formát DivX Plus HD podporuje prehrávanie obsahu DivX Plus (H.264 HD video so zvukom AAC vo vysokej kvalite v kontajneri súboru MKV) a súčasne podporuje predchádzajúce verzie DivX videa do rozlíšenia 1080p. Formát DivX Plus HD pre digitálne video v skutočnom vysokom rozlíšení.

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje pomocou jedného diaľkového ovládania ovládať viacero zariadení, napríklad prehrávače diskov DVD či Blu-ray, reproduktor Soundbar, domáce kino, televízory a podobne. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • Vstavané rozhranie WiFi-n pre rýchlejšie a širšie bezdrôtové pripojenie

  Vstavané rozhranie WiFi-n pre rýchlejšie a širšie bezdrôtové pripojenie

  Rozhranie WiFi-n, tiež označované ako IEEE 802.11n, je novým štandardom v oblasti bezdrôtového pripojenia. Je vybavené množstvom nových prvkov, ktoré zvýšia kvalitu bezdrôtového pripojenia a prinášajú vyššiu rýchlosť a širší dosah v porovnaní s predchádzajúcimi štandardmi WiFi. WiFi-n zároveň poskytuje spätnú kompatibilitu, vďaka ktorej budete môcť tento prehrávač používať aj na prenos a prijímanie signálu zo smerovačov založených na starších štandardoch WiFi.

 • Dolby TrueHD a DTS-HD MA pre priestorový zvuk formátu HD 7.1

  Dolby TrueHD a DTS-HD MA pre priestorový zvuk formátu HD 7.1

  Zvuk s vysokým rozlíšením DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD prinášajú 7.1-kanálov detailného zvuku z diskov Blu-ray. Reprodukovaný zvuk je doslova nerozpoznateľný od štúdiovej nahrávky, takže budete počuť presne to, čo chceli tvorcovia. Zvuk s vysokým rozlíšením DTS-HD Master Audio a Dolby TrueHD sú dokonalým vyvrcholením vášho zážitku zo zábavy vo vysokom rozlíšení.

 • Využite celý potenciál obsahu vášho zariadenia s technológiou Miracast™ na obrazovke televízora

  Využite celý potenciál obsahu vášho zariadenia s technológiou Miracast™ na obrazovke televízora

  MiracastTM je štandard bezdrôtového vysielania obsahu na obrazovke medzi dvomi rovnocennými zariadeniami prostredníctvom pripojenia Wi-Fi Direct. Jednoduché používateľské prostredie umožňuje prenášať zobrazenie z prenosného zariadenia s certifikáciou Miracast™ na väčšiu obrazovku televízora bez toho, aby vás obmedzovali nainštalované kodeky.

 • Prevzorkujte obsah vo Full HD na rozlíšenie 4K Ultra HD

  Prevzorkujte obsah vo Full HD na rozlíšenie 4K Ultra HD

  Pozrite si svoje obľúbené filmy a fotografie, ako ste ich doposiaľ ešte nevideli. Premeňte ich zo štandardnej HD kvality na rozlíšenie 4K x 2K, vďaka ktorému budú neuveriteľne ostré, čisté a štvornásobne detailnejšie. Nechajte svoj televízor s rozlíšením 4K zažiariť vďaka funkcii okamžitého prevzorkovania prehrávača BDP7750.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať