bezdrôtový prenosný reproduktor

  bezdrôtový prenosný reproduktor

  Malá veľkosť, kvalitné basy

  Kompaktný reproduktor BT110 má všetky dôležité akustické prvky, ktoré bežne nájdete vo veľkých reproduktoroch. Práve preto znie tak čisto a hlasno a má prekvapivo silné basy. Navyše je odolný voči ostriekaniu a je vybavený remienkom. Je tak pripravený na použitie kdekoľvek a kedykoľvek. Zobraziť všetky výhody

  Odporúčaná predajná cena: 39,99 €

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PixelPop bezdrôtový prenosný reproduktor

Bluetooth®, Odolné voči ostriekaniu, Pribalený remienok, 8 hodín, nabíjateľná batéria BT110B/00 Nájsť podobné výrobky

Malá veľkosť, kvalitné basy

 • Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bezdrôtový prenos hudby cez Bluetooth

  Bluetooth je technológia bezdrôtovej komunikácie na krátke vzdialenosti, ktorá je spoľahlivá aj energeticky úsporná. Táto technológia umožňuje jednoduché bezdrôtové pripojenie k zariadeniam iPod/iPhone/iPad alebo iným zariadeniam s technológiou Bluetooth, ako sú smartfóny, tablety či dokonca laptopy. Vďaka tomu si cez tento reproduktor môžete bezdrôtovo vypočuť svoju obľúbenú hudbu, zvuk filmov alebo hier.

 • Funkcia Anti-clipping umožňuje hlasné a bezchybné prehrávanie hudby

  Funkcia Anti-clipping umožňuje hlasné a bezchybné prehrávanie hudby

  Funkcia Anti-Clipping umožňuje prehrávať hudbu hlasno a zachovať pritom vysokú kvalitu – a to aj v prípade, že vám už dochádza batéria. Prijíma široký rozsah vstupných signálov od 300 mV do 1 000 mV a chráni reproduktory pred poškodením spôsobeným skreslením. Táto zabudovaná funkcia sleduje hudobný signál prechádzajúci zosilňovačom a udržuje vrcholy v rámci rozsahu zosilňovača. Zabráni sa tak skresleniu zvuku spôsobenému orezaním bez ovplyvňovania hlasnosti. Schopnosť prenosného reproduktora reprodukovať vrcholy klesá spolu s nabitím batérie, funkcia anti-clipping ale obmedzuje vrcholy spôsobené slabou batériou a hudba tak zostáva neskreslená.

 • Prevedenie odolné voči striekajúcej vode ideálne na použitie v exteriéri (IPX4)

  Prevedenie odolné voči striekajúcej vode ideálne na použitie v exteriéri (IPX4)

  Vďaka vodeodolnému dizajnu ho môžete používať aj vo vlhkom a daždivom prostredí. Testy dokázali, že vnútorné komponenty sú v súlade so striktnými štandardmi IPX4, takže sú chránené pred živlami a umožňujú počúvanie hudby v kúpeľni, kuchyni, či dokonca vonku, a to bez ohľadu na počasie.

 • Vezmite si ho všade so sebou vďaka pribalenému jemne tkanému remienku

  Vezmite si ho všade so sebou vďaka pribalenému jemne tkanému remienku

  Náš pribalený remienok je vyrobený zo žiarivej, jemnej tkaniny, vďaka čomu je dostatočne štýlový, aby mohol slúžiť ako módny doplnok.

 • Vstavaný mikrofón umožňuje telefonovanie bez použitia rúk

  Vstavaný mikrofón umožňuje telefonovanie bez použitia rúk

  Vďaka vstavanému mikrofónu môže reproduktor fungovať aj ako zariadenie na hlasité hovory. Pri prichádzajúcom hovore sa pozastaví prehrávanie hudby a vy môžete telefonovať pomocou reproduktora. Vybavte si obchodný telefonát alebo zavolajte priateľovi z večierka. V oboch prípadoch bude fungovať perfektne.

 • Vstavaná nabíjateľná batéria umožňuje prehrávanie hudby kdekoľvek

  Vstavaná nabíjateľná batéria umožňuje prehrávanie hudby kdekoľvek

  Pustite si hudbu poriadne nahlas – kedykoľvek a kdekoľvek. Vďaka zabudovanej batérii si môžete svoju hudbu vychutnať bez neporiadku zo spleti káblov a otravného hľadania voľnej elektrickej zásuvky. Teraz môžete počúvať skvelú hudbu so slobodou, ktorú poskytne len prenosné zariadenie.

 • Zvukový vstup na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu

  Zvukový vstup na jednoduché pripojenie k takmer ľubovoľnému elektronickému zariadeniu
Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať