DVD prehrávač

  DVD Video

  DVD prehrávač

  Prehráva všetky disky, číta každý formát

  Záleží vám na veľkosti? Počuli ste už o tom, že málo je niekedy viac? Predstavujeme vám najefektívnejší DVD prehrávač. Žiadne komplikácie! Len jednoduchá sada, ktorá prehráva prakticky každý formát disku vrátane digitálnych fotografií v bezkonkurenčnej kvalite obrázkov.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Prehráva všetky disky, číta každý formát

 • Certifikované pre DivX na štandardné prehrávanie videa DivX

  Certifikované pre DivX na štandardné prehrávanie videa DivX

  S podporou formátu DivX si môžete vychutnať videá vo formáte DivX v pohodlí vašej obývačky. Formát DivX je založený na technológii kompresie videa MPEG4, ktorá umožňuje ukladanie veľkých súborov, ako sú filmy, ukážky a hudobné videoklipy na médiá ako disky CD-R/RW a nahrávateľné disky DVD.

 • 12-bitové/108 MHz spracovanie videa pre ostrý a prirodzený obraz

  12-bitové/108 MHz spracovanie videa pre ostrý a prirodzený obraz

  12-bitový video DAC je vynikajúci konvertor digitálneho signálu na analógový signál, zachováva každý detail autentickej kvality obrazu. Ukazuje nepatrné tiene a jemnejšie stupňovanie farieb, čo dáva živší a prirodzenejší obraz. Obmedzenie bežných 10-bitových DAC sa stalo mimoriadne zreteľné pri používaní veľkých obrazoviek a projektorov.

 • 192 kHz/24 bitový audio DAC zdokonaľuje analógový výstup zvuku

  192 kHz/24 bitový audio DAC zdokonaľuje analógový výstup zvuku

  192 kHz vzorkovanie umožňuje získať presné zobrazenie pôvodných zvukových kriviek. Použitím 24-bitového rozlíšenia sa zachytáva viac informácií z pôvodného analógového tvaru krivky zvuku, čím sa zabezpečuje ešte bohatšia reprodukcia zvuku.

 • Prehráva CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW

  Prehráva CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW

  Prehrá v podstate akékoľvek požadované typy diskov - CD, (S)VCD, DVD, DVD+R, DVD-R, DVD+RW alebo DVD-RW. Vyskúšajte neprekonateľnú flexibilitu a pohodlie pri prehrávaní všetkých typov diskov na jednom zariadení.

 • Digitálny zvukový výstup pripojenie fantastického viackanálového zvuku

  Digitálny zvukový výstup pripojenie fantastického viackanálového zvuku
 • Prehráva MP3, WMA a fotografie JPEG z digitálneho fotoaparátu

  Prehráva formáty MP3, WMA a JPEG. Vyskúšajte výhody zdieľania mediálnych súborov na televízore a systéme domáceho kina - v pohodlí vlastnej obývačky.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať