DVD prehrávač s HDMI a USB

  DVD Video

  DVD prehrávač s HDMI a USB

  Najlepší DVD prehrávač pre váš HDTV

  Nechajte sa ohromiť týmto novým DVD prehrávačom Philips s HDMI pripojením digitálneho videa a zvuku. Vstúpte do vyššej úrovne domácej zábavy a ponorte sa do sveta videa vo vysokom rozlíšení (720p/1080i/1080p). Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DVD prehrávač s HDMI a USB

HDMI 1080p, DivX Ultra DVP3380/12 Nájsť podobné výrobky

Najlepší DVD prehrávač pre váš HDTV

s prevzorkovaním videa na formát HDMI 1080p

 • Digitálny výstup HDMI pre jednoduché pripojenie len pomocou jedného kábla

  Digitálny výstup HDMI pre jednoduché pripojenie len pomocou jedného kábla

  HDMI označuje multimediálne rozhranie s vysokým rozlíšením. Je to priame digitálne spojenie, ktoré prenáša digitálne HD video, ako aj digitálny viackanálový zvuk. Eliminuje prevod na analógové signály, čím zvyšuje dokonalosť obrazu a zabezpečuje nerušený zvuk. HDMI je plne spätne kompatibilný s (Digital Video Interface) DVI.

 • Certifikované pre DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie videa DivX

  Certifikované pre DivX Ultra na zdokonalené prehrávanie videa DivX

  Videonahrávky skomprimované kodekom DivX si teraz vďaka podpore DivX môžete vychutnať z pohodlia svojej obývačky. Formát DivX Media Format predstavuje technológiu na kompresiu videa využívajúcu štandard MPEG4. Táto technológia umožňuje uložiť súbory veľkého rozsahu, ako napríklad filmy, rôzne videoukážky či hudobné klipy, na disky CD-R/RW alebo DVD. Označenie DivX Ultra vyjadruje zdokonalenú úroveň prehrávania videonahrávok skomprimovaných kodekom DivX; inými slovami, jediný súborový formát obsahuje okrem videonahrávky aj iné skvelé funkcie, napríklad integrované titulky, podporu viacerých jazykov, viacnásobné zvukové stopy či zobrazenie rôznych používateľských ponúk.

 • Zobrazenie obrázkov formátu JPEG s vysokým rozlíšením v skutočnom rozlíšení

  Zobrazenie obrázkov formátu JPEG s vysokým rozlíšením v skutočnom rozlíšení

  Prehrávanie formátu JPEG s vysokým rozlíšením vám umožní zobraziť obrázky na televízore s rozlíšením až dva megapixely. Teraz si môžete prezerať svoje digitálne obrázky s úplnou jasnosťou, a to bez straty kvality alebo detailov - a zdieľať ich s priateľmi a rodinou v komforte vašej obývačky.

 • Prehráva CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW

  Prehráva CD, (S)VCD, DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW

  Prehrá v podstate akékoľvek požadované typy diskov - CD, (S)VCD, DVD, DVD+R, DVD-R, DVD+RW alebo DVD-RW. Vyskúšajte neprekonateľnú flexibilitu a pohodlie pri prehrávaní všetkých typov diskov na jednom zariadení.

 • Prehráva WMV, DivX, WMA, MP3 a fotografie HD JPEG

  Prehráva WMV, DivX, WMA, MP3 a fotografie HD JPEG

  Prehrá v podstate akýkoľvek požadovaný formát médií - WMV, DivX, WMA, MP3 alebo JPEG s vysokým rozlíšením. Vyskúšajte neprekonateľné pohodlie skvelých možností prehrávania a luxus zdieľania mediálnych súborov na televízore a systéme domáceho kina - v pohodlí vlastnej obývačky.

 • Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Vysokorýchlostné pripojenie USB 2.0 prehráva video a hudbu z jednotiek USB typu flash

  Univerzálna sériová zbernica (USB) je štandardný protokol, ktorý sa používa na jednoduché prepojenie počítačov, periférnych zariadení a spotrebnej elektroniky. Zariadenia s vysokorýchlostným rozhraním USB majú rýchlosť prenosu údajov až 480 Mb/s - na rozdiel od 12 Mb/s pri pôvodnom type rozhrania USB. S vysokorýchlostným pripojením USB 2.0 stačí pripojiť Vaše zariadenie USB, vybrať film, hudbu alebo fotografie a prehrať ich.

 • Jednodotykové vytváranie MP3 priamo z diskov CD na kľúče USB

  Jednodotykové vytváranie MP3 priamo z diskov CD na kľúče USB

  Skonvertujte obsah vašich obľúbených diskov CD do súborov MP3 pomocou produktu Philips a uložte ich na prenosnú jednotku alebo prenosný prehrávač médií prostredníctvom kábla USB. Vychutnajte si pohodlie vytvárania súborov MP3 priamo vo vašej obývačke, bez použitia počítača, a dokonca počas prehrávania disku CD.

 • Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink na ovládanie všetkých zariadení s rozhraním HDMI CEC pomocou jediného diaľkového ovládania

  Pripojenie EasyLink umožňuje pomocou jedného diaľkového ovládania ovládať viacero zariadení, napríklad prehrávače diskov DVD či Blu-ray, televízory a podobne. Používa protokol HDMI CEC, čo je priemyselný štandard na zdieľanie funkcií medzi zariadeniami prostredníctvom kábla HDMI. Jedným dotykom tlačidla môžete súčasne ovládať všetky pripojené zariadenia podporujúce protokol HDMI CEC. Funkcie ako pohotovostný režim a prehrávanie možno teraz ovládať úplne pohodlne.

 • Prehrávanie videa Windows Media pre filmy z PC

  Prehrávanie videa Windows Media pre filmy z PC

  Podpora prehrávania formátu Windows Media Video znamená, že počítačové videonahrávky môžete sledovať na TV. A pokojne aj so svojimi priateľmi či rodinou. Časy žmúrenia pri počítačovej obrazovke sú preč – teraz sa jednoducho natiahnite a súbory WMV si vychutnajte na TV v pohodlí svojej obývačky.

 • Funkcia kopírovania z média na prenos fotografií a hudby na kľúč USB

  Funkcia kopírovania z média na prenos fotografií a hudby na kľúč USB

  Podeľte sa o svoje fotografie a hudbu s rodinou či priateľmi – vo vlastnej obývačke alebo kdekoľvek inde. Stačí skopírovať súbory na kľúč USB a svoj obľúbený výber môžete nosiť stále so sebou.

 • Funkcia prispôsobenia sa obrazovke pre optimálne sledovanie

  Funkcia prispôsobenia sa obrazovke pre optimálne sledovanie

  Nech pozeráte čokoľvek a nech používate akýkoľvek televízor, funkcia Screen Fit zaručuje, že obraz zaplní celú obrazovku. Odstraňuje rušivé čierne pásy na vrchu či spodku obrazovky bez potreby zdĺhavého ručného nastavovania. Stačí stlačiť tlačidlo Screen Fit, vybrať príslušný formát a vychutnať si film na celej obrazovke.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať