PerformerPro

Vysávač s vreckom

  PerformerPro

  Vysávač s vreckom

  Najvyšší sací výkon aj pri plnšom vrecku*

  Vďaka svojmu výkonnému 2000 W motoru a špeciálne navrhnutej komore na prach udržuje vysávač Philips PerformerPro vysoký prietok vzduchu a vytvára najvyšší sací výkon. Poskytuje skvelé výsledky pri vysávaní aj pri plnšom vrecku na prach!* Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PerformerPro Vysávač s vreckom

2000 W, Technológia AirflowMax, Animal FC9187/01 Nájsť podobné výrobky

Najvyšší sací výkon aj pri plnšom vrecku*

vďaka 2000 W motoru a 5 l kapacite na prach

 • 2000 W motor s maximálnym sacím výkonom 450 W

  2000 W motor s maximálnym sacím výkonom 450 W

  2000 W motor vytvára maximálny sací výkon 450 W pre vynikajúce výsledky vysávania.

 • Hubica TriActive s jedinečnou účinnosťou 3 v 1

  Hubica TriActive s jedinečnou účinnosťou 3 v 1

  Hubica TriActive vyčistí vašu podlahu 3 rôznymi spôsobmi jedným pohybom: 1) Väčší otvor na špičke hubice ľahko nasaje aj väčšie častice. 2) Vďaka optimalizovanému prietoku vzduchu cez hubicu dosahuje pri vysávaní maximálnu účinnosť. 3) Dvojstranné kefy zmetú prach a špinu tesne okolo nábytku a stien.

 • Malá rotujúca turbo kefa na ľahké odstránenie vlasov a chumáčov prachu

  Malá rotujúca turbo kefa na ľahké odstránenie vlasov a chumáčov prachu

  Malá turbo kefa rýchlo odstráni (zvieracie) chlpy, chumáče a prach z kresiel, vankúšov a ostatných tkanín. Táto kefa je ideálna pre majiteľov domácich zvierat.

 • Vrecko s-bag Ultra Long Performance zachytí ešte viac jemného prachu

  Vrecko s-bag Ultra Long Performance zachytí ešte viac jemného prachu

  Vrecko Philips s-bag Ultra Long Performance je vyrobené z piatich vrstiev vysoko kvalitného materiálu, ktorý sa neupcháva a zachytí aj ten najjemnejší prach. Vďaka tejto špičkovej filtrácii dosiahnete lepšie výsledky pri vysávaní a čistý vzduch vo vašej domácnosti. Viacvrstvová filtrácia tiež zachová vysoký sací výkon vysávača počas celej životnosti vrecka. Vrecko ULP bolo testované a certifikované nezávislým inštitútom TÜV Rheinland Group a testy preukázali až o 80 % dlhšiu životnosť v porovnaní s bežnými vreckami.

 • Pripojenie SmartLock na jednoduché prispôsobenie akémukoľvek čisteniu

  Pripojenie SmartLock na jednoduché prispôsobenie akémukoľvek čisteniu

  Jedinečné pripojenie Philips SmartLock na hubiciach a teleskopickej trubici zabezpečí jednoduché pripájanie a odpájanie rôznych dielov počas vysávania. Pripojenie SmartLock vám umožní intuitívne nastaviť najvhodnejšiu dĺžku teleskopickej trubice.

 • 5 l kapacita na prach pre dlhšie vysávanie

  5 l kapacita na prach pre dlhšie vysávanie

  Špeciálne navrhnutá 5 l komora na prach umožňuje optimálne využitie vrecka na prach, pre dlhšie vysávanie bez výmeny vrecka.

 • Revolučná technológia Airflow Max na extrémne výkonné satie

  Revolučná technológia Airflow Max na extrémne výkonné satie

  Technológia Airflow Max maximalizuje prúdenie vzduchu, vďaka čomu sa vrecko na prach rozbaľuje rovnomerne a umožňuje dosiahnuť najvyšší sací výkon, aj keď sa vrecko zapĺňa!

 • Mikrofilter AFS pre čistý vzduch

  Mikrofilter AFS zachytí jemný prach pred tým, ako vzduch unikne z vysávača, čím zabezpečí prostredie bez prachu a čistý vzduch.

 • Hadica s kĺbom 360Flex pre plynulé manévrovanie

  Hadica s kĺbom Philips 360Flex zabezpečí 360-stupňové otáčanie hadice pre jednoduché manévrovanie s vysávačom po celej domácnosti.

 • Extra dlhá rukoväť s reguláciou vzduchu pre ešte dlhší dosah

  Ergonomicky tvarovaná rukoväť umožňuje pohodlné používanie. Je špeciálne navrhnutá, aby ste dosiahli ďalej, takže vyčistíte aj ťažko dostupné miesta. Vďaka regulácii vzduchu môžete upraviť sací výkon bez potreby skláňať sa k vysávaču.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Sací výkon testovaný v súlade s medzinárodnou normou IEC 60312-1, testované externým skúšobným inštitútom SLG Prüf- und Zertifizierungs GmbH (Philips Consumer LifeStyle B.V., august 2012)

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať