Prenosný DVD prehrávač

  DVD playback

  Prenosný DVD prehrávač

  DVD zábava na dlani

  Vychutnajte si DVD zábavu na dlani s 8,9 cm/3,5” digitálnym TFT displejom pre krištáľovo čisté pozeranie. Okrúhly, malý a kompaktný model PET320 obsahuje vstavané kvalitné stereofónne reproduktory pre vynikajúci zvuk a integrovaný stojan pre jednoduché pozeranie.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DVD zábava na dlani

3,5¨ (9 cm) crystal clear digitálny displej

 • Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Prehrávateľnosť viacerých formátov umožňuje zobrazovať obrázky na cestách a prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • Vstavané kvalitné stereo reproduktory

  Vstavané kvalitné stereo reproduktory

  Stereo reproduktory prinášajú kvalitný zvuk a umožňujú vám nerušené počúvanie. Teraz si môžete vychutnať hudbu kedykoľvek a kdekoľvek – vďaka vstavaným stereo reproduktorom, ktoré po jednoduchom odpojení slúchadiel poskytujú komfortné a príjemné prehrávanie hudby.

 • Zopár tlačidiel pre jednoduché a pohodlné ovládanie

  Tento prenosný prehrávač jednoduchý na používanie bol navrhnutý s ohľadom na jednoduchosť obsluhy, nech sa vydáte kamkoľvek. Jednoducho vložte disk do prehrávača a vychutnávajte si svoje obľúbené DVD. Vďaka niekoľkým jednodotykovým tlačidlám a plnej kompatibilite s väčšinou najpopulárnejších diskov DVD/VCD/CD sa môžete tešiť na dobrú zábavu, nech cestujete kamkoľvek.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať