Prenosný DVD prehrávač

  DVD playback

  Prenosný DVD prehrávač

  Zábava, ktorá cestuje s vami

  Pohodlne sa posaďte, uvoľnite a sledujte filmy alebo voľne dostupné TV programy vďaka vstavanému TV prijímaču zariadenia PET737 od spoločnosti Philips. Navyše si môžete vychutnať obľúbené filmy na DVD alebo CD, hudbu z diskov MP3-CD či CD alebo obdivujte svoje fotografie vo formáte JPEG kedykoľvek a kdekoľvek.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Zábava, ktorá cestuje s vami

so vstavaným TV prijímačom

 • Prehráva disky DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW a (S)VCD

  Prehráva disky DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW a (S)VCD

  DVD prehrávač Philips je kompatibilný s väčšinou diskov DVD, ktoré sú dostupné na trhu. Disky DVD, DVD+/-R, DVD+/-RW a (S)VCD – všetky z nich je možné prehrávať v DVD prehrávači. DVD+/-R je skrátený termín pre DVD mechaniku, ktorá dokáže prijať oba bežne používané formáty záznamu na disky DVD. Podobne mechanika DVD+/-RW zvláda prácu s bežnými prepisovateľnými typmi diskov. SVCD znamená „Super VideoCD“. Kvalita štandardu SVCD je oveľa vyššia než pri disku VCD. Vďaka vyššiemu rozlíšeniu má predovšetkým oveľa ostrejší obraz ako VCD.

 • Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Zdieľajte obrazové súbory JPEG pomocou Picture CD

  Prehrávateľnosť viacerých formátov umožňuje zobrazovať obrázky na cestách a prehrávať väčšinu diskových formátov, čo zabezpečuje maximálnu kompatibilitu a zážitok z pozerania.

 • 7" (17,8 cm) TFT farebný LCD displej pre vysokokvalitné sledovanie

  7" (17,8 cm) TFT farebný LCD displej pre vysokokvalitné sledovanie

  Farebná LCD obrazovka s vysokým rozlíšením privedie vaše snímky k životu a zobrazí vaše cenné fotografie s rovnakým bohatým „realistickým“ detailom a sýtymi farbami ako vysokokvalitné výtlačky.

 • Vychutnajte si filmy v širokouhlom formáte 16:9

  Vychutnajte si filmy v širokouhlom formáte 16:9

  Zobrazte a zdieľajte filmy a digitálne fotografie s priateľmi a rodinou. Širokouhlý pomer strán formátu 16:9 predstavuje štandard pre univerzálne televízne vysielanie aj digitálne televízne vysielanie s vysokým rozlíšením. Štandardný pomer strán 16:9 znamená zobrazenie bez pásov vo vrchnej a spodnej časti obrazu a bez straty kvality, ktorá vyplýva z úpravy alebo zmeny obrazu na obrazovke inej veľkosti.

 • Vrátane adaptéra do auta a šikovného diaľkového ovládania

  Vrátane adaptéra do auta a šikovného diaľkového ovládania

  Okrem pribaleného adaptéra do auta pre použitie v automobile si môžete pomocou tohto prenosného prehrávača vychutnávať disky DVD aj doma – stačí ho jednoducho pripojiť k televízoru. Posaďte sa a relaxujte pri obľúbených diskoch DVD pomocou diaľkového ovládania, ktoré slúži na ovládanie prehrávania.

 • Prehráva hudbu z diskov MP3-CD, CD a CD-RW

  MP3 je revolučná technológia kompresie, pomocou ktorej je možné veľké digitálne hudobné súbory zmenšiť až 10-násobne bez radikálneho zníženia kvality zvuku. Jeden disk CD dokáže uchovať až 10 hodín hudby.

 • Zopár tlačidiel pre jednoduché a pohodlné ovládanie

  Tento prenosný prehrávač jednoduchý na používanie bol navrhnutý s ohľadom na jednoduchosť obsluhy, nech sa vydáte kamkoľvek. Jednoducho vložte disk do prehrávača a vychutnávajte si svoje obľúbené DVD. Vďaka niekoľkým jednodotykovým tlačidlám a plnej kompatibilite s väčšinou najpopulárnejších diskov DVD/VCD/CD sa môžete tešiť na dobrú zábavu, nech cestujete kamkoľvek.

 • Konektor slúchadiel pre osobné potešenie

  Pripojte vlastné slúchadlá a doprajte si osobnejší poslucháčsky zážitok, kedykoľvek sa vám zažiada. Po pripojení slúchadiel k prehrávaču si môžete vychutnávať obľúbený film či hudbu so skvelým zvukom bez toho, aby ste rušili ostatných.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Životnosť batérie závisí od používania a nastavení.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať