1

Sonicare

Philips Sonicare DiamondClean Smart

Sonická elektrická zubná kefka

  -{discount-percentage}%

  Philips Sonicare DiamondClean Smart

  Sonická elektrická zubná kefka

  HX9954/57

  Kompletný systém pre zdravšie zuby a ďasná

  Maximálna čistota vďaka kefke DiamondClean Smart. Vďaka vždy aktuálnym informáciám a osobným radám priamo pre vás už viac nemusíte hádať. Vaše zuby a ďasná budú dokonale vyčistené, zdravšie a belšie, váš dych bude sviežejší. Nie je to len tak obyčajná zubná kefka – je to komplexné riešenie starostlivosti o ústnu dutinu. Zobraziť všetky výhody

  HX9954/57

  Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

 • Kompletný systém pre zdravšie zuby a ďasná

  Play Pause
 • Kompletný systém pre zdravšie zuby a ďasná

  Play Pause

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Kompletný systém pre zdravšie zuby a ďasná

Maximálna čistota vďaka kefke DiamondClean Smart. Vďaka vždy aktuálnym informáciám a osobným radám priamo pre vás už viac nemusíte hádať. Vaše zuby a ďasná budú dokonale vyčistené, zdravšie a belšie, váš dych bude sviežejší. Nie je to len tak obyčajná zubná kefka – je to komplexné riešenie starostlivosti o ústnu dutinu. Zobraziť všetky výhody

HX9954/57

Bohužiaľ tento produkt už nie je k dispozícii

Sonicare DiamondClean Smart Sonická elektrická zubná kefka

Osobné rady, Inteligentné senzory hlavice kefky, Inteligentné rozpoznávanie hlavice, 5 režimov, 3 stupne intenzity HX9954/57 Nájsť podobné výrobky

Kompletný systém pre zdravšie zuby a ďasná

Naša najlepšia zubná kefka s technológiou inteligentných senzorov

 • Odstráni až 10x viac povlaku* pre hĺbkové čistenie

  Odstráni až 10x viac povlaku* pre hĺbkové čistenie

  Nasaďte kefkový nástavec Premium Plaque Control na redukciu povlaku a zažite to najintenzívnejšie hĺbkové čistenie. Vďaka mäkkým a ohybným bokom kefky vlákna opisujú tvar povrchu každého zubu, čím sa dosahuje 4-násobne väčšia kontaktná plocha*** a odstraňuje až 10-násobne viac povlaku z ťažko dostupných miest*.

 • Až 7x zdravšie ďasná* už za 2 týždne

  Až 7x zdravšie ďasná* už za 2 týždne

  Nasaďte kefkový nástavec Premium Gum Care a zlepšite stav vašich ďasien. Tento nástavec je menší a vlákna cielené na líniu ďasien jemne ale účinne čistia priestor pozdĺž línie ďasien, presne v miestach, kde začínajú ochorenia ďasien. Je klinicky dokázané, že pomáha znižovať zápaly ďasien až o 100 %* a ďasná budú až 7x zdravšie len za dva týždne.*

 • Odstráňte až o 100 % viac povrchových škvŕn už za 3 dni*

  Odstráňte až o 100 % viac povrchových škvŕn už za 3 dni*

  Nasaďte kefkový nástavec Premium White, odstráňte zo zubov povrchové škvrny a odhaľte svoj najbelší úsmev. Je klinicky dokázané, že vďaka stredovým hustým vláknam na odstraňovanie povrchových škvŕn odstráni až o 100 % viac škvŕn len za tri dni.**

 • Užívajte si dlhotrvajúci svieži dych

  Užívajte si dlhotrvajúci svieži dych

  Nasaďte kefkový nástavec na čistenie jazyka TongueCare+ a jemne odstráňte zápach spôsobený baktériami z pórov jazyka. Jeho 240 špeciálne navrhnutých mikrovlákien sa dostane do všetkých rýh a drážok na jazyku a odstráni baktérie a nečistoty, ktoré spôsobujú zlý dych. Spojením s naším antibakteriálnym sprejom na jazyk BreathRx dosiahnete výnimočné vyčistenie a supersvieži dych.

 • Začnite sa lepšie starať o svoje problémové oblasti

  Začnite sa lepšie starať o svoje problémové oblasti

  Poukázal váš zubár na niektoré problémové oblasti? Zdôrazníme ich na vašej 3D mape úst v aplikácii, ktorá vám pripomenie, aby ste týmto oblastiam venovali dodatočnú pozornosť.

 • Sleduje miesta, ktoré ste čistili a zdôrazní tie, ktoré ste vynechali

  Sleduje miesta, ktoré ste čistili a zdôrazní tie, ktoré ste vynechali

  Vďaka malému lokalizačnému snímaču budete vždy vedieť, ktoré miesta ste vyčistili a ktoré ste vynechali. Sledovanie v reálnom čase aplikácie Philips Sonicare vás upozorní, keď budú vaše zuby dôkladne vyčistené a naučí vás ako lepšie a starostlivejšie používať zubnú kefku.

 • Navádza k nižšej intenzite drhnutia

  Navádza k nižšej intenzite drhnutia

  Pri používaní elektrickej kefky nechávate všetku prácu na ňu. Do rúčky sme zabudovali snímač drhnutia, ktorý vás upozorní, aby ste znížili intenzitu pohybov. Zlepšíte tým svoju techniku čistenia a získate jemnejšie a účinnejšie vyčistenie zubov.

 • Kefkové nástavce s automatickou voľbou optimálnych nastavení

  Kefkové nástavce s automatickou voľbou optimálnych nastavení

  Váhate, ktorý režim a intenzitu zvoliť? Už nemusíte. Mikročip v kefkovom nástavci oznámi vašej kefke DiamondClean Smart, ktorý práve používate. Takže, ak napríklad nasadíte kefkový nástavec na starostlivosť o ďasná, zubná kefka automaticky zvolí optimálny režim a intenzitu na poskytnutie jemnej ale účinnej starostlivosti o vaše ďasná. Jediné, čo musíte urobiť, je stlačiť vypínač.

 • Využívajte kefkový nástavec naplno

  Využívajte kefkový nástavec naplno

  Kefkové nástavce sa časom opotrebujú a ich účinnosť pri odstraňovaní povlakov sa zníži. Vďaka inteligentnému rozpoznávaniu kefkových nástavcov budete vždy vedieť, kedy je kefkový nástavec potrebné vymeniť. Vaša zubná kefka sleduje čas a intenzitu čistenia s každým kefkovým nástavcom a upozorní vás, keď bude potrebné ich vymeniť. Životnosť kefkových nástavcov môžete tiež sledovať v aplikácii Philips Sonicare a dokonca si objednať náhradné nástavce, aby vám nikdy nechýbali.

 • Vyberte si spomedzi 5 režimov a 3 stupňov nastavenia intenzity

  Vyberte si spomedzi 5 režimov a 3 stupňov nastavenia intenzity

  Zubná kefka DiamondClean Smart poskytuje päť režimov na pokrytie rôznych potrieb pri čistení: režim Clean je určený na každodenné výnimočné čistenie, režim White+ je určený na odstraňovanie povrchových škvŕn, režim Deep Clean+ poskytuje osviežujúce hĺbkové čistenie, režim Gum Health umožňuje jemné ale účinné čistenie ďasien a režim Tongue Care je dokonalý na čistenie jazyka. Zatočí s nečistotami na jazyku a zbaví vás baktérií spôsobujúcich zlý dych. Vďaka trom stupňom intenzity si môžete vybrať medzi vysokým nastavením na intenzívne čistenie a nižším nastavením vhodným pre citlivejšie ústa.

 • Upozorní vás, ak pri čistení príliš zatlačíte na zuby

  Upozorní vás, ak pri čistení príliš zatlačíte na zuby

  Nemusíte si všimnúť, že pri čistení používate príliš veľkú silu, ale vaša kefka DiamondClean Smart si to určite všimne. Pri použití príliš veľkého tlaku sa rozsvieti svetelný kruh na konci rúčky. Slúži ako upozornenie, aby ste znížili tlak na zuby a nechali kefkový nástavec robiť si svoju prácu. 7 z 10 používateľov si vďaka tejto funkcii zlepšilo techniku čistenia zubov.

 • Vráti vás späť na všetky vynechané miesta, aby ste dosiahli 100 % vyčistenie zubov

  Vráti vás späť na všetky vynechané miesta, aby ste dosiahli 100 % vyčistenie zubov

  Ak sa stane, že počas čistenia zubov vynecháte niektoré miesto, funkcia aplikácie TouchUp vám to ukáže. Môžete sa tak na dané miesto vrátiť a vyčistiť ho znova a byť si istí, že vaše zuby sú dokonale vyčistené, pri každom čistení.

 • Jednoduché a štýlové nabíjanie – doma aj na cestách

  Jednoduché a štýlové nabíjanie – doma aj na cestách

  Na jedno nabitie môžete kefku používať dva týždne. Ak sa vám však kefka na cestách vybije, exkluzívne cestovné puzdro s rozhraním USB poslúži ako nabíjačka. Vložte zubnú kefku do puzdra a pripojte ho k notebooku alebo zapojte do sieťovej zásuvky. Pri nabíjaní doma jednoducho vložte kefku do elegantného pohára so vstavanou nabíjačkou, ktorý štýlovo zapadne do vašej kúpeľne a zároveň slúži ako pohár na vyplachovanie. Uchovajte kefkové nástavce vždy čisté a zorganizované vo farebne zladenom držiaku na kefkové nástavce.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • ako manuálna zubná kefka
 • * v porovnaní s ručnou zubnou kefkou a kvalitnou bieliacou zubnou pastou
 • ** v porovnaní s kefkovým nástavcom DiamondClean
 • *** v režime Gum Health v porovnaní s ručnou zubnou kefkou po 2 týždňoch
 • **** po 3 dňoch používania v režime White+ v porovnaní s ručnou zubnou kefkou
 • ***** pri dvoch dvojminútových čisteniach denne, v bežnom režime

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať