SalonPro AC

Sušič vlasov

  SalonPro AC

  Sušič vlasov

  Fén, ktorý by profesionáli používali doma

  Chcete sušiť svoje vlasy ako skutoční profesionáli? Fén SalonPro s prvotriednym sušiacim výkonom 2100 W je presne to, čo potrebujete, ak chcete vytvoriť vyfúkaný účes ako zo salónu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

SalonPro AC Sušič vlasov

2000 W, IonBoost, Keramický difuzér HP4892/00 Nájsť podobné výrobky

Fén, ktorý by profesionáli používali doma

SalonPro

 • Profesionálny výkon 2000 W pre dokonalé výsledky ako od kaderníka

  Profesionálny výkon 2000 W pre dokonalé výsledky ako od kaderníka

  Tento 2000 W profesionálny sušič vlasov vytvára silný prúd vzduchu. Výsledná kombinácia výkonu a rýchlosti urýchľuje a zjednodušuje styling vašich vlasov.

 • Deväť flexibilných nastavení rýchlosti a teploty pre maximálnu kontrolu

  Deväť flexibilných nastavení rýchlosti a teploty pre maximálnu kontrolu

  Požadovanú rýchlosť a teplotu možno jednoducho nastaviť a dosiahnuť tak dokonalý konečný výsledok. Deväť odlišných nastavení poskytuje maximálnu kontrolu pre precízny styling, ako šitý na mieru pre vás.

 • Profesionálny motor AC prináša o 50 % dlhšiu životnosť

  Profesionálny motor AC prináša o 50 % dlhšiu životnosť

  Tento typ motora bol špeciálne vyvinutý pre profesionálny trh a prináša vám hneď niekoľko výhod. Najvýznamnejším prínosom je dlhšia životnosť v porovnaní s bežnými motormi, čím sa životný cyklus vášho sušiča vlasov predlžuje o 50 %. Navyše poskytuje aj výnimočne silný prúd vzduchu pre rýchle a efektívne sušenie.

 • Keramický prvok na vyhladenie vlasov

  Keramický prvok na vyhladenie vlasov

  Tento pribalený keramický prvok má za úlohu zabrániť nadmernému vysušeniu vlasov. Produkuje infračervené svetlo, ktoré je príjemne teplé a pomáha vaše vlasy sušiť zvnútra. Zároveň ich chráni pred nadmerným vysušením, bez kompromisov v oblasti rýchlosti a účinnosti.

 • Ionizátor pre lesklé vlasy bez poškodenia

  Ionizátor pre lesklé vlasy bez poškodenia

  Zvýšte atraktivitu svojho účesu pomocou ionizačnej úpravy. Záporne nabité ióny eliminujú statickú elektrinu, formujú vlasy a vyhladzujú ich zakončenia, aby získali vyšší lesk. Výsledkom sú nádherne lesklé, hladké a dokonale upravené vlasy.

 • Chladný prúd vzduchu zafixuje váš účes

  Chladný prúd vzduchu zafixuje váš účes

  Nenahraditeľná profesionálna funkcia pre stylery účesov vo forme tlačidla CoolShot poskytuje intenzívny prúd studeného vzduchu. Používa sa po dokončení tvarovania na zafixovanie účesu.

 • Komfortná rukoväť pre jednoduché používanie

  Komfortná rukoväť pre jednoduché používanie

  Táto komfortná protišmyková rukoväť má ergonomický tvar. Bola testovaná profesionálmi z hľadiska jednoduchosti obsluhy a dosahovaného výkonu pri prácach v kaderníckych salónoch.

 • Výnimočne úzky koncentrátor na precízne tvarovanie

  Koncentrátor smeruje vzduchový prúd cez výnimočne úzky otvor na konkrétne oblasti. Dosahuje sa tým veľmi precízny styling vhodný na jemné úpravy a finálne vytvarovanie účesu.

 • Keramický objemový difuzér pre zvýšenú ochranu a bohatý objem

  Objemový difuzér suší vlasy rýchlo a rovnomerne, aby sa vlasy nestrapatili a zvýšil sa ich objem. Difuzér je pokrytý veľmi kvalitnou keramickou vrstvou. Tým sa vlasy chránia a zároveň sa stávajú jemnejšími a lesklejšími – ide o ideálny nástroj na tvorbu zdravo vyzerajúcich kučier a pružných účesov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať