Philips oslavuje narodeniny! Využite zľavu 20 % na všetko z kategórie Osobná starostlivosť a Starostlivosť o matku a dieťa s kódom NARODENINY! Nakupovať
dni
hodiny
minúty
sekundy
Philips oslavuje narodeniny! Využite zľavu 20 % na všetko z kategórie Osobná starostlivosť a Starostlivosť o matku a dieťa s kódom NARODENINY! Nakupovať
lumea

Technológia IPL pre dlhodobé odstránenie chĺpkov


Jedná sa o technológiu intenzívneho pulzného svetla (skratka z anglického pomenovania Intense Pulsed Light). Táto technológia má širšie spektrum a špeciálnymi filtrami sa eliminujú vlnové dĺžky, ktoré pri ošetrení nie sú potrebné.


K odstráneniu chĺpkov sú použité intenzívne svetelné impulzy IPL technológie, dochádza k výraznému zahriatiu chĺpkov až do korienkov, ale nie je nijak zasiahnuté ostatné tkanivo. Pomocou zvýšenia teploty uvedú jemné svetelné impulzy IPL technológie korienok chĺpku do kľudovej fázy, chĺpok prirodzene vypadne a z folikulu už nemôže vyrásť. Pokiaľ sú chĺpky tenké alebo hnedé, je širšie spektrum vlnových dĺžok u IPL výhodou. IPL technológia svetlom je veľmi efektívna a bezbolestná.

Bezbolestná IPL technológia alebo depilácia voskom?


Depilácia voskom nepatrí k príliš obľúbeným variantám odstránenia chĺpkov, pretože je veľmi bolestivá a často dochádza k podráždeniu pokožky. Ďalšou nevýhodou je, že musíte počkať až do chvíle, keď budú chĺpky dostatočne dlhé, aby sa vôbec dali vytrhnúť voskovými páskami. Pre mnoho žien je to proste príliš násilná a nepraktická varianta, ktorá vyžaduje veľkú dávku sebazapretia. Ani z hľadiska času alebo financí nie je vosk vhodnou formou, pretože vyžaduje opakovaný nákup vosku alebo návštevu salónu. Naopak IPL technológia je úplne bezbolestná, nedochádza k podráždeniu pokožky a investícia do kvalitného IPL prístroja sa vám behom pár rokov vráti.

Dlhotrvajúce výsledky IPL technológie vs holenie žiletkou?


Holenie žiletkou sa môže zdať ako rýchle, bezbolestné a predovšetkým lacné riešenie. Bohužiaľ opak je pravdou. Holenie žiletkou poskytuje veľmi krátkodobé výsledky a je potreba ju vykonávať niekoľkokrát do týždňa.

 

Ak odstraňujete chĺpky pomocou IPL technológie, získate hladkú pokožku až na 12 mesiacov*. Holenie žiletkou nie je ani bezbolestné, pretože v prípade veľmi ostrej žiletky je veľmi vysoké riziko porezania a v prípade tupej žiletky vznikajú nevzhľadné vyrážky a chĺpky zarastajú. Ani z hladiska financí nie sú žiletky vhodným riešením, pretože vyžadujú opakovaný nákup nových žiletiek. Kvalitný prístroj s technológiou IPL pre odstránenie chĺpkov vám vydrží dlhé roky a vaša investícia sa vám veľmi ľahko vráti.

 

Priemerný výsledok 78 % redukcia chĺpkov na nohách, po úplnom ošetrovacom cykle (12 ošetrení), objektívna štúdia na 48 ženách v Holandsku a Rakúsku. Štúdia bola realizovaná spoločnosťou Philips a je k dispozícii na vyžiadanie.

Philips Lumea IPL

Tento produkt už nie je dostupný

IPL technológia alebo odstránenie chĺpkov laserom?


Kolekcia Philips Lumea
 obsahuje jedinečné prístroje na bázi IPL technológie, ktoré sú vhodné a bezpečné pre domáce odstránenie chĺpkov ako veľmi účinná alternatíva k drahému odstráneniu chĺpkov laserom. Už nemusíte nikam chodiť a míňať peniaze za každú návštevu salónu. Peniaze investované do vášho nového prístroja sa vám vráti veľmi rýchlo a už si budete len užívať bezbolestné a dlhotrvajúce odstránenie chĺpkov.

IPL technologie na nohy

IPL vs klasická epilácia


Klasická epilácia má mnoho výhod. Nie je tak bolestivá ako vosk, neprináša tak krátkodobé výsledky ako holenie žiletkou a nie je tak drahá ako laserové odstránenie chĺpkov. Odstránenie chĺpkov pomocou IPL technológie poskytuje výrazne dlhodobejšie výsledky pri zachovaní všetkých ďalších výhod a je stále tou najšetrnejšou a najjemnejšou formou odstraňovania nežiadúcich chĺpkov, pretože chĺpok vypadne sám. Naopak pri klasickej epilácií je násilne vytrhnutý.

IPL technologie

Tento produkt už nie je dostupný

Philips prináša IPL technológiu pre odstránenie chĺpkov do vášho domova


Jedinečná technológia IPL zaistí, že pulzné svetlo zasiahne a odstráni chĺpky aj korienky chĺpkov bez vplyvu na pokožku v ktorejkolvek časti tela.

Pre koho je IPL technológia vhodná?


Parametry svetla sa volia s ohladom na typ pokožky a farbu chĺpkov. IPL technológia na odstránenie chĺpkov s kolekcie Philips Lumea IPL sú vybavené senzorom SmartSkin, ktorý doporučí vhodné nastavenie intenzity svetelných impulzov presne pre odtien vašej pokožky a farbu vaších chĺpkov. Philips Lumea IPL je vhodný skoro pre všetky typy a odtiene pokožky aj chĺpkov. Ako ani ostatné IPL prístroje nie je vhodný pre príliš tmavú pokožku alebo chĺpky, ktoré sú šedé, ryšavé alebo velmi svetlé, pretože pre skvelo fungujúcu epiláciu pomocou IPL svetla je nutné, aby bol dostatočný kontrast medzi pigmentom pokožky a pigmentom chĺpkov.

Vhodné typy pokožky

Vhodnost IPL

Vhodné farby chĺpkov

Vhodnost IPL

Jedinečné nadstavce pre rôzne časti tela


Môžete sa zbaviť chĺpkov v rôznych častiach tela, pretože Philips Lumea IPL je prvým IPL prístrojom na odstránenie chĺpkov na svete, ktorý obsahuje mnoho unikátne tvarovaných nadstavcov pre rôzne časti tela (v závislosti na zvolenom modeli).

Perfektné a dlhotrvajúce výsledky


Behom procesu odstraňovania chĺpkov pomocou IPL technológie dochádza k redukcií až o 85%* po troch ošetreniach modelom Philips Lumea IPL Advanced a až o 92%** chĺpkov už po troch ošetreniach prístrojom Philips Lumea IPL Prestige. Prístroje z rady Philips IPL Lumea prinášajú skvelé a dlhotrvajúce výsledky, ktoré potvrdzuje množstovo spokojný užívateliek.

 

* Merané na nohách, 67 % zo 45 žien dosiahlo výsledok 85 % či viac. Štúdia bola

realizovaná spoločnosťou Philips a je k dispozícii na vyžiadanie.

** Merané na nohách, po 3 ošetreniach, 27 z 55 žien dosiahlo výsledok 92 % či viac. Štúdia bola realizovaná spoločnosťou Philips a je k dispozícii na vyžiadanie.

Výsledky IPL

Ďalšie tipy na účinnú epiláciu a depiláciu


Aký je rozdiel medzi laserovou epiláciou a IPL epiláciou už viete. Prečítajte si naše ďalšie tipy pre hebkú a bezbolestnú starostlivosť o vašu pokožku.
 

Odporúčané produkty Philips Lumea

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.