Sušič vlasov

  Sušič vlasov

  Najľahší fén s AC motorom pre výsledok ako zo salónu*

  Chcete sušiť svoje vlasy ako skutoční profesionáli? Fén SalonDry Pro so sušiacim výkonom 2000 W a skvelým odľahčeným AC motorom je presne to, čo potrebujete, ak chcete vytvoriť vyfúkaný účes ako zo salónu. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Najľahší fén s AC motorom pre výsledok ako zo salónu*

SalonDry Pro

 • Profesionálny výkon 2000 W pre dokonalé výsledky ako od kaderníka

  Profesionálny výkon 2000 W pre dokonalé výsledky ako od kaderníka

  Tento 2000 W profesionálny sušič vlasov vytvára silný prúd vzduchu. Výsledná kombinácia výkonu a rýchlosti urýchľuje a zjednodušuje styling vašich vlasov.

 • Profesionálny motor AC prináša o 50 % dlhšiu životnosť

  Profesionálny motor AC prináša o 50 % dlhšiu životnosť

  Tento typ motora bol špeciálne vyvinutý pre profesionálny trh a prináša vám hneď niekoľko výhod. Najvýznamnejším prínosom je dlhšia životnosť v porovnaní s bežnými motormi, čím sa životný cyklus vášho sušiča vlasov predlžuje o 50 %. Navyše poskytuje aj výnimočne silný prúd vzduchu pre rýchle a efektívne sušenie.

 • Ionizátor pre lesklé vlasy bez poškodenia

  Ionizátor pre lesklé vlasy bez poškodenia

  Zvýšte atraktivitu svojho účesu pomocou ionizačnej úpravy. Záporne nabité ióny eliminujú statickú elektrinu, formujú vlasy a vyhladzujú ich zakončenia, aby získali vyšší lesk. Výsledkom sú nádherne lesklé, hladké a dokonale upravené vlasy.

 • Keramický prvok na vyhladenie vlasov

  Keramický prvok na vyhladenie vlasov

  Tento pribalený keramický prvok má za úlohu zabrániť nadmernému vysušeniu vlasov. Produkuje infračervené svetlo, ktoré je príjemne teplé a pomáha vaše vlasy sušiť zvnútra. Zároveň ich chráni pred nadmerným vysušením, bez kompromisov v oblasti rýchlosti a účinnosti.

 • Šesť flexibilných nastavení rýchlosti a teploty pre dokonalú kontrolu

  Šesť flexibilných nastavení rýchlosti a teploty pre dokonalú kontrolu

  Požadovanú rýchlosť a teplotu možno jednoducho nastaviť a dosiahnuť tak dokonalý účes. Šesť odlišných nastavení poskytuje úplnú kontrolu pre precízny styling, ako šitý na mieru pre Vás.

 • Chladný prúd vzduchu zafixuje váš účes

  Chladný prúd vzduchu zafixuje váš účes

  Nenahraditeľná profesionálna funkcia pre stylery účesov vo forme tlačidla CoolShot poskytuje intenzívny prúd studeného vzduchu. Používa sa po dokončení tvarovania na zafixovanie účesu.

 • Výnimočne úzky koncentrátor na precízne tvarovanie

  Výnimočne úzky koncentrátor na precízne tvarovanie

  Koncentrátor smeruje vzduchový prúd cez výnimočne úzky otvor na konkrétne oblasti. Dosahuje sa tým veľmi precízny styling vhodný na jemné úpravy a finálne vytvarovanie účesu.

 • Ľahký dizajn pre ergonomické použitie

  Ľahký dizajn pre ergonomické použitie

  Tento nový dizajn je viac ako len atraktívny. Tento ľahký a ergonomický sušič vlasov sa ľahšie ovláda a zároveň poskytuje zvýšenú flexibilitu pri úprave účesov.

 • Šnúra s dĺžkou 2,5 m

  Šnúra s dĺžkou 2,5 m

  Vďaka väčšej dĺžke získate vyššiu flexibilitu a ľahkú manipuláciu, aby ste zariadenie mohli používať kdekoľvek budete chcieť.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • porovnávané s najlepšími 10 fénmi s AC motorom (predaj GFK'07)

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať