DryCare Pro Sušič vlasov

  • KA
  • KA

  DryCare Pro Sušič vlasov

  Profesionálny výkon s menším poškodením

  Sušič vlasov Philips Pro s výkonom 2300 W umožní rýchle sušenie s menším poškodením – vďaka inovatívnemu a jedinečnému koncentrátoru Style&Protect, ktorý zabraňuje prehriatiu vlasov a zabezpečuje stály, skvelý výkon pri tvarovaní. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DryCare Pro Sušič vlasov

2300 W, Motor na striedavý prúd – 120 km/h, Starostlivosť pomocou iónov, Tvarovacia a ochranná hubica HPS920/00 Nájsť podobné výrobky

Profesionálny výkon s menším poškodením

 • Menej poškodenia vďaka koncentrátoru na tvarovanie a ochranu vlasov

  Menej poškodenia vďaka koncentrátoru na tvarovanie a ochranu vlasov

  Inovačný a jedinečný koncentrátor na tvarovanie a ochranu Style & Protect bol vyvinutý na presné vytvarovanie dokonalého účesu pomocou 6 mm koncentrátora, pričom je zároveň šetrný k vašim vlasom. Pri tvarovaní účesu tenkým koncentrátorom sa môže koncentrátor dostať veľmi blízko k vlasom, niekedy sa ich až dotýkať. Dosahuje sa vysoká teplota až do 180 stupňov C a tá poškodzuje vlasy ich prehriatím. Koncentrátor Style & Protect otvára klapku v prípade, ak sú vlasy príliš horúce, čím rozptyľuje nadmerné teplo a zlepšuje výkon pri tvarovaní účesu.

 • Najlepšia teplota na sušenie vlasov vďaka funkcii ThermoProtect

  Najlepšia teplota na sušenie vlasov vďaka funkcii ThermoProtect

  Nastavenie ThermoProtect poskytuje optimálnu teplotu na sušenie vlasov a zvýšenú ochranu pred ich prehrievaním. Pomocou rovnako výkonného prúdu vzduchu teraz dosiahnete najlepšie výsledky šetrnejším spôsobom.

 • Profesionálny výkon 2300 W pre vynikajúce výsledky tvarovania účesov

  Profesionálny výkon 2300 W pre vynikajúce výsledky tvarovania účesov

  Tento 2300 W profesionálny sušič vlasov vytvára silný prúd vzduchu. Výsledná kombinácia výkonu a rýchlosti urýchľuje a zjednodušuje úpravu a tvarovanie vášho účesu.

 • Viac starostlivosti vďaka ionizačnému kondicionéru pre lesklé a hladké vlasy

  Viac starostlivosti vďaka ionizačnému kondicionéru pre lesklé a hladké vlasy

  Ionizačný kondicionér umožní sušenie bez vzniku statickej elektriny. Záporne nabité ióny zabránia vzniku statickej elektriny, formujú vlasy a vyhladzujú ich kutikuly, aby získali vyšší lesk. Výsledkom sú nádherne lesklé, hladké a dokonale upravené vlasy.

 • Lepšia ochrana s keramickou technológiou, vytvárajúca infračervené teplo

  Lepšia ochrana s keramickou technológiou, vytvárajúca infračervené teplo

  Keramický prvok vyžaruje teplo hlboko v infračervenej oblasti, výsledkom čoho je príjemné teplo, ktoré pomôže vysušiť vaše vlasy zvnútra a chráni ich pred nadmerným vysušovaním, bez kompromisov v oblasti rýchlosti alebo účinnosti.

 • Profesionálny motor AC prináša o 50 % dlhšiu životnosť

  Profesionálny motor AC prináša o 50 % dlhšiu životnosť

  Tento typ motora je špeciálne vyvinutý pre profesionálne odvetvie a prináša niekoľko výhod. Najdôležitejšou je dlhšia životnosť ako pri bežných motoroch, ktorá predlžuje životnosť sušiča až o 50 %. Okrem toho má aj extra výkonný prietok vzduchu, vďaka čomu tento sušič suší o 55 % rýchlejšie* ako iné sušiče s motorom na striedavý prúd *v porovnaní s predchádzajúcim modelom HP4997

 • Rýchlosť sušenia 120 km/h na rýchle usušenie

  Rýchlosť sušenia 120 km/h na rýchle usušenie

  Tento sušič vlasov dosahuje pri sušení rýchlosť až 120 km/h, čo umožňuje sušenie, ktoré je až o 50 % rýchlejšie oproti iným sušičom* *v porovnaní s predchádzajúcim modelom HP4997

 • 3 m šnúra vhodná aj pre kaderníctva

  3 m šnúra vhodná aj pre kaderníctva

  Vďaka 3 m šnúre vhodnej aj pre kaderníctva získate lepšiu flexibilitu a ľahkú manipuláciu, aby ste zariadenie mohli používať kdekoľvek budete chcieť.

 • *2-ročná záruka plus 3 roky po online registrácií

  *2-ročná záruka plus 3 roky po online registrácií

  Tento produkt bol intenzívne testovaný, aby poskytoval profesionálne výkony, ako aj dlhú 5-ročnú záruku.

 • Šesť flexibilných nastavení rýchlosti a teploty pre dokonalú kontrolu

  Požadovanú rýchlosť a teplotu možno jednoducho nastaviť a dosiahnuť tak dokonalý účes. Šesť odlišných nastavení poskytuje úplnú kontrolu pre precízny styling, ako šitý na mieru pre Vás.

 • Chladný prúd vzduchu na zafixovanie účesu

  Nenahraditeľná profesionálna funkcia vo forme tlačidla Cold Shot poskytuje intenzívny prúd studeného vzduchu. Používa sa po dokončení tvarovania na zafixovanie účesu.

 • 2 štíhle (6 mm a 8 mm) tvarovacie koncentrátory pre dokonalý tvar účesu

  Dokonalý výsledok pri tvarovaní účesu s koncentrátorom pre každú potrebu – 6 mm na precízne tvarovanie účesu s maximálnou starostlivosťou a 8 mm hubicou na dokonalé česanie a lesk vlasov.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať