Philips oslavuje narodeniny! Využite zľavu 20 % na všetko z kategórie Osobná starostlivosť a Starostlivosť o matku a dieťa s kódom NARODENINY! Nakupovať
dni
hodiny
minúty
sekundy
Philips oslavuje narodeniny! Využite zľavu 20 % na všetko z kategórie Osobná starostlivosť a Starostlivosť o matku a dieťa s kódom NARODENINY! Nakupovať
oneblade masthead

Viac ako 40% žien preferuje u mužov strnisko
Musíte sa o neho ale správne starať

Fúzy robia pravého muža mužom. Trendy v holení sa ale menia rovnako tak ako sa menia trendy v podstate vo všetkom, a tak nie je vždy jednoduché držať krok s dobou. Povinností pribúda a na holenie do hladka skrátka nezostáva čas. Ženy sa navyše takmer jednohlasne zhodujú na tom, že strnisko je o oveľa príťažlivejšie než dokonale oholená tvár. So strniskom to ale nie je zase tak jednoduché, musíte sa o neho riadne starať. My vám poradíme, aký nástroj k jeho úprave zvoliť a ako pri upravovaní postupovať.

Aké dlhé si nechať strnisko?

 

Strnisko môže mať celý rad podôb. Môže byť vcelku dlhé, veľmi na krátko strihané, nedbalo elegantné alebo starostlivo upravené. Ženy sa často prikláňajú ku strnisku kratšiemu a pekne upravenému. A ako na neho? Nechajte si fúzy dorásť zhruba na tri až päť milimetrov, podľa vašich preferencií. Stále by ste strnisko mohli nechať takto, problém ale tkvie v tom, že fúzy rastú rôznou rýchlosťou a rôzne dlhé fúzy na jednotlivých častiach tváre skrátka nepôsobia dobre. Preto by sa v tom prípade mal ku slovu prihlásiť zastrihávač, s ktorým plošne skrátite fúzy na dĺžku 3 mm pre dosiahnutie strniska alebo na 1 mm pre krátky upravený strih.

 

Tip: Ak chcete zdôrazniť fúzy obklopujúce ústa, nebojte sa nechať fúzy na brade a nad perou o milimeter dlhšie ako ostatné fúzy na tvári. Na svoj zastrihávač teda môžete nasadiť hrebeňový nástavec na 2 mm a zvýrazniť tak niektoré partie.

 

holení s Philips OneBlade
holení s Philips OneBlade
holení s Philips OneBlade

Dajte svojim fúzom hranice

   

Každé strnisko vyzerá najlepšie, keď je dokonale upravené a vytvarované. Ohoľte trčiace fúzy na tvári a zvýraznite línie fúzov. Najlepšie vyzerá, keď oholíte fúzy nad diagonálou medzi uchom a hornou perou. Vhodnou voľbou pre jednoduché a rýchle dosiahnutie výsledku sú zastrihávače s obojstrannou čepeľou.

 

Nezabudnite na krk

 

To, že si na líniu brady na krku nevidíte, neznamená, že môžete zabudnúť na to, ako zanedbane začína vyzerať. Najlepšie určíte správnu líniu krku tak, že zakloníte hlavu a položíte prst jednej ruky tesne nad ohryzok. Ohoľte všetko, čo je pod úrovňou ohryzku a máte hotovo.

 

Philips OneBlade

Philips OneBlade

 

Ideálnym parťákom na skrotenie strniska je Philips OneBlade, pretože zastriháva, tvaruje a oholí akokoľvek dlhé fúzy. Technológia OneBlade dokáže vykonať 200 kmitov za sekundu, a tak si poradí aj s tými najdlhšími fúzami. Vďaka hladkému povrchu a oblým špičkám tiež ponúkne citlivú ochranu pre vašu pokožku.

 

Philips OneBlade navyše môžete doplniť o výmenné nástavce pre dokonalé strnisko s tromi dĺžkami 1, 3 a 5 mm. Vďaka pohyblivej hlave dokáže čepeľ jemne skopírovať záhyby vašej tváre. Zároveň je dôležité spomenúť, že Philips OneBlade neholí úplne do hladka ako bežná žiletka, nedostane sa do kontaktu s pleťou, a preto ju nedráždi. Túto vlastnosť ocenia najmä muži s problematickou alebo príliš citlivou pleťou. Philips OneBlade na jedno nabitie dokáže fungovať 45 minút a vďaka vodotesnosti ho navyše môžete použiť ako na suché tak aj na mokré holenie.

Philips OneBlade na tvár a telo toho zvládne ešte viac!

Zastriháva, tvaruje a holí akokoľvek dlhé fúzy a chlpy na tele

Oneblade QP2520/25

OneBlade, ten pravý na vašu tvár a telo

Oneblade face and shaver icons
Oneblade Pro

OneBlade Pro, ten pravý na vašu tvár a telo

Oneblade face and body icons

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.