PerfectCare Performer

Naparovací žehliaci systém

  PerfectCare Performer

  Naparovací žehliaci systém

  Neuveriteľne rýchle žehlenie

  Naparovací žehliaci systém Philips PerfectCare Performer zabezpečí skutočne jednoduché a výkonné žehlenie bez spálenia. Výkonný nepretržitý výstup pary preniká hlboko a nepretržite do vláken a jednoducho odstraňuje všetky záhyby. Zobraziť všetky výhody

 • Neuveriteľne rýchle žehlenie

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PerfectCare Performer Naparovací žehliaci systém

Max. tlak pary 6, 5 baru, Zosilnená para až 420 g, nádoba na vodu s objemom 1, 8 l, s odnímateľnou nádobou na vodu GC8735/80 Nájsť podobné výrobky

Neuveriteľne rýchle žehlenie

s výkonným kontinuálnym výstupom pary

 • Veľká oddeliteľná nádržka na vodu pre jednoduché plnenie

  Veľká oddeliteľná nádržka na vodu pre jednoduché plnenie

  Odnímateľná nádoba na vodu vám umožňuje kedykoľvek jednoducho doplniť vodu bez toho, aby ste zariadenie museli vypnúť. Nalievací otvor na vodu je veľký, preto môžete vodu jednoducho doplniť priamo pod vodovodným kohútikom. Objem nádoby je 1,8 l, takže môžete pohodlne žehliť až 2 hodiny bez prerušenia a bez toho, aby ste museli doplniť nádobu.

 • Pohodlná rukoväť SoftGrip s ergonomickým tvarom

  Pohodlná rukoväť SoftGrip s ergonomickým tvarom

  Vďaka ergonomickému tvaru rukoväte SoftGrip je používanie žehliaceho systému omnoho pohodlnejšie. Povrch rukoväte pokrýva mimoriadne jemný materiál s jedinečným vzorom zlepšujúci úchop. Držanie žehličky počas celého času žehlenia je tak omnoho príjemnejšie.

 • Ľahký naparovací žehliaci systém pre jednoduchšiu obsluhu

  Ľahký naparovací žehliaci systém pre jednoduchšiu obsluhu

  Vďaka revolučnej technológii ProVelocity sa nám podarilo vyvinúť výkonný naparovací žehliaci systém. ktorý je omnoho ľahší ako tradičné modely. To znamená, že pri odložení na žehliacej doske je stabilnejší a jeho prenášanie je omnoho jednoduchšie.

 • Žehlite všetko od džínsov až po hodváb bez potreby meniť nastavenie teploty

  Žehlite všetko od džínsov až po hodváb bez potreby meniť nastavenie teploty

  S technológiou OptimalTEMP už nikdy nebudete musieť mrhať časom zmenami nastavenia teploty, čakaním, kým sa teplota zmení či triedením oblečenia. Žehlite látky od džínsov až po hodváb, vďaka kombinácii teploty a výkonnému kontinuálnemu výstupu pary zaručene nedôjde k prepáleniu žiadneho typu tkaniny.

 • Bezpečné ochranné zaistenie pri prenášaní

  Bezpečné ochranné zaistenie pri prenášaní

  Váš naparovací žehliaci systém sa dodáva so zaistením pri prenášaní, ktoré bezpečne uzamkne žehličku na základni bez toho, aby hrozilo riziko pošmyknutia či popálenia na horúcej žehliacej ploche. Prenášanie systému po dome a jeho vyberanie zo skladovacieho priestoru či ukladanie doň je bezpečné a jednoduché.

 • Horúcu žehliacu plochu môžete nechať bezpečne položenú na žehliacej doske

  Horúcu žehliacu plochu môžete nechať bezpečne položenú na žehliacej doske

  Inovatívna technológia OptimalTEMP zaručuje, že nedôjde k prepáleniu akýchkoľvek žehliteľných látok. Vďaka tomu môžete bez obáv žehliť, no tiež to znamená, že horúcu žehliacu plochu môžete nechať položenú priamo na bavlnenej žehliacej doske bez toho, aby sa akokoľvek poškodila. Vďaka tomu sa znižuje námaha vašich zápästí, pretože už tak často nemusíte odkladať žehličku na základňu a opäť ju skláňať.

 • Automatické vypnutie pre bezpečnosť a úsporu energie

  Automatické vypnutie pre bezpečnosť a úsporu energie

  Funkcia automatického bezpečnostného vypnutia automaticky vypne naparovací žehliaci systém, ak sa nepoužíva niekoľko minút. Šetrí tak energiu a dodáva vám pocit istoty.

 • Integrovaný systém na jednoduché čistenie pre dlhotrvajúci výkon

  Integrovaný systém na jednoduché čistenie pre dlhotrvajúci výkon

  Pravidelné odstraňovanie vodného kameňa chráni vašu žehličku a udržiava výkon pri naparovaní. Systém Smart Calc-Clean je integrovaná funkcia odstraňovania vodného kameňa a čistenia, ktorá predlžuje životnosť naparovacieho žehliaceho systému. Žehlička vám pomocou svetelného a zvukového indikátora pripomenie, že je potrebné vyčistenie a odstránenie vodného kameňa. Jednoducho položte žehličku na nádobu Smart Calc-Clean a spustite proces čistenia. Trvá približne 2 minúty, kým sa všetka znečistená voda a vodný kameň zachytia v nádobe. Váš naparovací systém zapípa, keď bude žehlička opäť pripravená na použitie.

 • Testovaná a schválená nezávislými odborníkmi na textil

  Testovaná a schválená nezávislými odborníkmi na textil

  Túto žehličku testovali a vďaka jej vynikajúcim výkonom schválili nezávislé odborné inštitúty, ktoré sa zameriavajú na textil, ako sú napríklad DWI, IWTO alebo Woolmark. Program Woolmark Apparel Care pomáha používateľom identifikovať kvalitné výrobky, ktoré spoločnosť Woolmark schválila na používanie pri produktoch z vlny. Philips je jedinou spoločnosťou vyrábajúcou žehličky, ktorej sa s technológiou OptimalTEMP podarilo získať zlatý certifikát spoločnosti Woolmark. Môžete si byť istí, že naše výrobky s certifikáciou Apparel Care od spoločnosti Woolmark sú ideálnou voľbou pre akékoľvek vlnené oblečenie.

 • Výkonná para na neprekonateľné odstraňovanie záhybov

  Výkonná para na neprekonateľné odstraňovanie záhybov

  Pôžitok z mimoriadne rýchleho žehlenia môže byť teraz váš spolu s revolučnou technológiou. Výkonný nepretržitý výstup pary si poradí dokonca aj so zložitými záhybmi, hrubé látky sú vyžehlené ľahko a rýchlo. V prípade potreby je tu aj zosilnená para, ideálna na veľmi odolné záhyby či zvislé žehlenie.

 • Usporte energiu v režime ECO

  Usporte energiu v režime ECO

  Režim ECO vám umožňuje ušetriť energiu bez zníženia kvality výsledkov žehlenia. Režim ECO používa znížené množstvo pary, ktoré však je dostatočné na to, aby vyžehlilo všetko vaše oblečenie.

 • Najkĺzavejšia plocha od spoločnosti Philips so zvýšenou odolnosťou voči poškriabaniu

  Najkĺzavejšia plocha od spoločnosti Philips so zvýšenou odolnosťou voči poškriabaniu

  Žehliaca plocha SteamGlide Plus je odolná a nepriľnavá, s keramickou povrchovou úpravou. Je pokrytá oxidom titánu, vďaka čomu sa vyznačuje vynikajúcou kĺzavosťou.

 • Dokonalý žehliaci výkon pri minimálnom hluku

  Dokonalý žehliaci výkon pri minimálnom hluku

  Výkonný prívod pary nemusí byť symbolom hlučného žehlenia. Vychutnajte si žehlenie v kruhu rodiny pri sledovaní televízie alebo počúvaní hudby bez rušenia hlukom z generátora pary. Tento naparovací žehliaci systém je vybavený tlmiacou platňou, ktorá znižuje hlučnosť vibrácií v základni.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať