Spravte si radosť so špeciálnymi ponukami Philips | ZĽAVY AŽ 30% Nakupujte
dni
hodiny
minúty
sekundy
Spravte si radosť so špeciálnymi ponukami Philips | ZĽAVY AŽ 30% Nakupujte
steam and go v domacnosti

Naparovač na odevy

vám pomôže aj v domácnosti

Hlavnou úlohou naparovača na odevy je odstránenie záhybov na oblečení. Pomocou pary však vie tiež veľmi účinne ničiť baktérie a odstrániť zápach z rôznych textílií. To je príjemný bonus, ktorý tento šikovný pomocník môže ponúknuť nielen vášmu šatníku, ale aj domácnosti.

Ako sa vám môže naparovač odevov hodiť aj v domácnosti?


Baktérie a pachy sa v domácnosti často držia v čalúnenom nábytku, textilných detských hračkách, vo zvieracích pelechoch, v záclonách, závesoch, vankúšoch a na mnohých ďalších miestach. Na domáce textílie tak isto oceníte kvalitný naparovač, ktorý je vám schopný zabezpečiť hygienickejšiu domácnosť. Silná para síce nevyčistí škvrny, ale osvieži všetok textil (aj hrubšie typy tkanín), zbaví ho zápachu a baktérií.

Čistý šatník aj domácnosť s ručným naparovačom odevov Steam & Go


Síce jeho hlavnou úlohou je odstrániť záhyby na oblečení a osviežiť ho aj bez žehliacej dosky, ale hneď z niekoľkých dôvodov bude aj veľmi užitočným pomocníkom v domácnosti. Vysokovýkonný ručný naparovač Steam & Go je pripravený na použitie už za 45 sekúnd a umožní vám jednoduché vertikálne aj horizontálne naparovanie.

horizontal steamer
horizontal steamer

Vhodný na všetky tkaniny

Philips parní generátor Elite Plus

Veľkou výhodou je potom unikátna ohrievacia doštička s technológiou SmartFlow. Tá zaistí, že sa doštička vždy zahreje na optimálnu teplotu, ktorá je bezpečná pre danú tkaninu, ale zároveň potrebná pre dokonalé výsledky naparovania. Bez obáv tak môžete naparovať jemné záclony, ale aj čalúnenie sedačky z hrubšej tkaniny.

Nemusíte sa trápiť zložitým nastavovaním prístroja
, obávať sa spálenia tkaniny či bojovať s mokrými škvrnami na textile.

Zaistí textil v domácnosti bez zápachu ale aj účinne ničí až 99,9 %* baktérií


* Test vykonaný externou inštitúciou, na baktérie Escherichia coli 8099, Zlatý Stafylokok ATCC 6538 a kvasiniek Canidia albicans ATCC 10231, za použitia pary po dobu 1 minúty.

Philips parní generátor Elite Plus

Steam & Go ľahko odstráni zápach napríklad z cigaretového dymu či varenia v záclonách a horúca para vie vydezinfikovať všetok textil vo vašej domácnosti od čalúnenia sedacieho nábytku cez povlaky vankúšov až po plyšové hračky vašich detí.
 

Pre dezinfekciu bielizne aj domáceho textilu stačí naparovať iba minútu. V balení naviac nájdete praktickú kefu, ktorá umožní, aby sa para ešte lepšie dostala do tkaniny.

Jednoduché použitie

Philips parní generátor Elite Plus

Použitie Steam & Go je navyše veľmi pohodlné, vďaka ergonomickému tvaru vám prístroj skvele padne do ruky a vyberateľnú nádobku na vodu môžete ľahko naplniť priamo pod vodovodným kohútikom.


Užite si príjemný pocit nielen zo sviežeho a vyžehleného oblečenia, ale aj z hygienicky čistého a voňavého domova so Steam & Go.

Odporúčané naparovače odevov

Náš TIP: Pre dezinfekciu vzduchu u vás doma a zdravšie dýchanie odporúčame niektorú z unikátnych čističiek s nepretržitou kontrolou kvality vzduchu.

You are about to visit a Philips global content page

Continue

You are about to visit a Philips global content page

Continue

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.