PerfectCare Expert

Naparovací žehliaci systém

  PerfectCare Expert

  Naparovací žehliaci systém

  Neuveriteľne rýchle žehlenie

  Vyžehlite akúkoľvek tkaninu vhodnú na žehlenie: od hodvábu, cez ľan a bavlnu až po kašmír... v akomkoľvek poradí, bez potreby nastavovania. Žehlička Philips PerfectCare vám poskytne mimoriadne rýchle výsledky bez rizika spálenia či lesklých plôch na vašom oblečení. Skutočne jednoduché žehlenie. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PerfectCare Expert Naparovací žehliaci systém

5, 5 baru, Zosilnená para 300 g, Odnímateľná 1, 5 l nádržka na vodu GC9222/02 Nájsť podobné výrobky

Neuveriteľne rýchle žehlenie

bez potreby nastavovania teploty

 • Max. tlak pary 5,5 baru

  Max. tlak pary 5,5 baru

  Čím viac pary, tým rýchlejšie je žehlenie. Žehlička vytvára konzistentný silný prúd pary, ktorý prenikne hlboko do vnútra oblečenia, vďaka čomu bude žehlenie rýchlejšie a kvalitnejšie. Intenzitu pary si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb.

 • Pripravená na použitie do 2 minút s neobmedzeným dopĺňaním

  Pripravená na použitie do 2 minút s neobmedzeným dopĺňaním

  Para je pripravená na použitie do 2 minút a môžete ju doplniť kedykoľvek počas žehlenia.

 • Odnímateľný 1,5 l zásobník na vodu, až 2 hod. žehlenia

  Odnímateľný 1,5 l zásobník na vodu, až 2 hod. žehlenia

  Zásobník na vodu sa dá odňať a poľahky doplniť z kohútika. Veľký plniaci otvor zabezpečuje rýchly priebeh dopĺňania. Vďaka 1,5 l kapacite zásobníka na vodu môžete bez dopĺňania vody žehliť až 2 hodiny.

 • Jednoduché a účinné odstraňovanie vodného kameňa, ktoré predĺži životnosť spotrebiča

  Jednoduché a účinné odstraňovanie vodného kameňa, ktoré predĺži životnosť spotrebiča

  Mimoriadne dlhotrvajúci výkon pri naparovaní: exkluzívna funkcia Easy De-Calc vyvinutá spoločnosťou Philips poskytuje ideálny spôsob, ako sa zbaviť vodného kameňa a predĺžiť životnosť naparovacieho žehliaceho systému. Vaša žehlička vám pomocou svetelného a zvukového indikátora pripomenie, kedy je potrebné vykonať čistenie. Keď je žehlička studená, jednoducho otvorte gombík Easy De-Calc a vypusťte znečistenú vodu a usadeniny do pohárika.

 • SteamGlide je nová kvalitná žehliaca plocha značky Philips

  SteamGlide je nová kvalitná žehliaca plocha značky Philips

  Nová žehliaca plocha SteamGlide je najlepšia žehliaca plocha od spoločnosti Philips. Má vysokú odolnosť proti poškriabaniu, hladko sa kĺže a ľahko čistí.

 • Žehlite všetko od džínsov až po hodváb bez potreby nastavovania teploty

  Žehlite všetko od džínsov až po hodváb bez potreby nastavovania teploty

  Teraz môžete žehliť čokoľvek od džínsov až po hodváb bez akejkoľvek potreby nastavovať teplotu. Garantujeme, že na žiadnej textílii, ktorá sa smie žehliť, nedôjde k spáleninám. Prevratná technológia spája 1) pokročilý procesor Smart Control na presné ovládanie teploty žehliacej plochy, pričom teplotu nemusíte vôbec nastavovať, a 2) výkonnú cyklónovú naparovaciu komoru, ktorá umožňuje výkonné a rovnomerné dávkovanie pary, vďaka čomu je žehlenie jednoduchšie a rýchlejšie.

 • Horúcu žehliacu plochu môžete nechať bezpečne položenú na žehliacej doske

  Horúcu žehliacu plochu môžete nechať bezpečne položenú na žehliacej doske

  Inovatívna technológia OptimalTEMP od spoločnosti Philips zaručuje, že nedôjde k prepáleniu na akomkoľvek type tkanín na žehlenie. Počas žehlenia tak nemusíte odkladať žehličku na základňu – jednoducho nechajte horúcu žehliacu plochu položenú priamo na šatstve alebo bavlnenej žehliacej doske bez ďalších pomôcok na odkladanie. Žehlička nepoškodí vaše tkaniny na žehlenie ani dosku. Takto je žehlenie jednoduchšie a zároveň šetrí vaše zápästie.

 • Testovaná a schválená nezávislými odborníkmi na textil

  Testovaná a schválená nezávislými odborníkmi na textil

  Túto žehličku testovali a vďaka jej vynikajúcim výkonom schválili nezávislí odborníci inštitútov, ktoré sa zameriavajú na textil, ako sú napríklad DWI, IWTO alebo Woolmark. Program Woolmark Apparel Care pomáha používateľom identifikovať kvalitné výrobky, ktoré spoločnosť Woolmark schválila na používanie pri produktoch z vlny. Spoločnosť Philips je zatiaľ jedinou spoločnosťou, ktorej sa s technológiou OptimalTEMP podarilo získať zlatý certifikát spoločnosti Woolmark. Môžete si byť istí, že výrobky s certifikáciou Apparel Care od spoločnosti Woolmark sú ideálnou voľbou pre akékoľvek vlnené oblečenie.

 • Zosilnená para až 300 g

  Zosilnenú paru možno použiť pre vertikálne naparovanie a odolné záhyby.

Zobraziť všetky špecifikácie

Príslušenstvo k tomuto výrobku

Zobraziť všetko príslušenstvo

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať