PerfectCare Pure

Naparovací žehliaci systém

  PerfectCare Pure

  Naparovací žehliaci systém

  Rýchlejšie a jednoduchšie žehlenie

  Odevy žehlite bez nastavovania teploty vďaka revolučnej technológií OptimalTEMP. Omnoho kompaktnejší a ľahší dizajn v záujme jednoduchšieho skladovania. O 99 % menej vodného kameňa – kazety proti vodnému kameňu Pure Stream zvyšujú životnosť až 5-násobne. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

PerfectCare Pure Naparovací žehliaci systém

Max. tlak pary 5, 2 baru, Zosilnená para 250 g, Zaistenie pri prenášaní, Pevný 1, 5 l zásobník na vodu GC7640/80 Nájsť podobné výrobky

Rýchlejšie a jednoduchšie žehlenie

bez potreby nastavovania teploty

 • Žehlite všetko od džínsov až po hodváb bez potreby nastavovania teploty

  Žehlite všetko od džínsov až po hodváb bez potreby nastavovania teploty

  „Teraz môžete žehliť všetko od džínsov až po hodváb bez potreby nastavovania teploty žehliacej plochy. Máte záruku, že nedôjde k prepáleniu na akomkoľvek type tkanín na žehlenie. Prevratná technológia spája 1) pokročilý procesor Smart Control na presné ovládanie teploty žehliacej plochy. Už nemusíte nastavovať teplotu 2) naparovací systém Compact ProVelocity s väčším množstvom pary na rýchlejšie žehlenie. Umožňuje vytvoriť kompaktnejší naparovací žehliaci systém na jednoduchšie uskladnenie.“

 • Úspora energie v režime ECO

  Úspora energie v režime ECO

  Použitím režimu ECO, so zníženým množstvom pary, môžete ušetriť energiu bez toho, aby sa zhoršili výsledky žehlenia. Pre rýchlejšie žehlenie prepnite do režimu Turbo, ktorý vytvára viac pary.

 • Vhodný na používanie s vodou z vodovodu, ktorú môžete doplniť kedykoľvek počas žehlenia

  Vhodný na používanie s vodou z vodovodu, ktorú môžete doplniť kedykoľvek počas žehlenia

  Váš naparovací žehliaci systém je navrhnutý na používanie vody z vodovodu. Ak vám počas žehlenia dôjde voda v zásobníku na vodu, môžete ju jednoducho doliať bez čakania alebo vypínania spotrebiča.

 • Pevne zaistite žehličku do základne

  Pevne zaistite žehličku do základne

  Váš naparovací žehliaci systém je dodávaný so zaistením pri prenášaní. Žehličku môžete bezpečne uzamknúť na základni, vďaka čomu sa zníži nebezpečenstvo popálenia na horúcej žehliacej platni. Naparovací žehliaci systém takisto môžete jednoducho prenášať.

 • Horúcu žehliacu plochu môžete nechať bezpečne položenú na žehliacej doske

  Horúcu žehliacu plochu môžete nechať bezpečne položenú na žehliacej doske

  Inovatívna technológia OptimalTEMP od spoločnosti Philips zaručuje, že nedôjde k prepáleniu na akomkoľvek type tkanín na žehlenie. Počas žehlenia tak nemusíte odkladať žehličku na základňu – jednoducho nechajte horúcu žehliacu plochu položenú priamo na šatstve alebo bavlnenej žehliacej doske bez ďalších pomôcok na odkladanie. Žehlička nepoškodí vaše tkaniny na žehlenie ani dosku. Takto je žehlenie jednoduchšie a zároveň šetrí vaše zápästie.

 • Testovaná a schválená nezávislými odborníkmi na textil

  Testovaná a schválená nezávislými odborníkmi na textil

  Túto žehličku testovali a vďaka jej vynikajúcim výkonom schválili nezávislí odborníci inštitútov, ktoré sa zameriavajú na textil, ako sú napríklad DWI, IWTO alebo Woolmark. Program Woolmark Apparel Care pomáha používateľom identifikovať kvalitné výrobky, ktoré spoločnosť Woolmark schválila na používanie pri produktoch z vlny. Spoločnosť Philips je zatiaľ jedinou spoločnosťou, ktorej sa s technológiou OptimalTEMP podarilo získať zlatý certifikát spoločnosti Woolmark. Môžete si byť istí, že výrobky s certifikáciou Apparel Care od spoločnosti Woolmark sú ideálnou voľbou pre akékoľvek vlnené oblečenie.

 • Automatické vypnutie pre bezpečnosť a úsporu energie

  Automatické vypnutie pre bezpečnosť a úsporu energie

  Funkcia automatického bezpečnostného vypnutia automaticky vypne zariadenie, ak sa nepoužíva po dobu 5 minút, čím sa šetrí energia.

 • Naša najkĺzavejšia žehliaca plocha

  Naša najkĺzavejšia žehliaca plocha

  Naša najkĺzavejšia žehliaca plocha, najodolnejšia voči poškriabaniu, ocenená piatimi hviezdičkami, s integrovanou titánovo-oxidovou vrstvou

 • 1,5 l zásobník na vodu, až 2 hod. žehlenia

  1,5 l zásobník na vodu, až 2 hod. žehlenia

  Vďaka 1,5 l kapacite zásobníka na vodu môžete bez dopĺňania vody žehliť nepretržite až 2 hodiny. Veľký plniaci otvor zrýchľuje proces dopĺňania vody. Vodu do naparovacej žehličky môžete doplniť buď z kohútika, alebo pomocou krčahu/veľkej fľaše.

 • Zosilnená para až 250 g

  Zosilnenú paru možno použiť pre vertikálne naparovanie a odolné záhyby.

 • Max. tlak pary 5 barov

  Vďaka vysokému tlaku naparovania tohto zariadenia, ktoré prenáša vodu do žehličky a vytvára silnú paru, je naparovací systém Compact ProVelocity najvýkonnejším systémom so stálym prúdom pary, ktorá vychádza zo žehliacej plochy bez kondenzácie vody.

 • Najkompaktnejší a najľahší naparovací žehliaci systém

  Vďaka kompaktným rozmerom sa zariadenie veľmi ľahko odkladá. Nedostatok miesta už nebude problém! A vďaka nízkej hmotnosti sa ľahko prenáša. Vďaka ľahkej žehličke bude vaše žehlenie oveľa pohodlnejšie.

 • Na 99 % bez vodného kameňa vďaka kazete proti kameňu PureSteam

  Kazeta proti usádzaniu vodného kameňa PureSteam odfiltruje 99 % vodného kameňa z vody z vodovodu. Zabezpečí rovnomerný výstup pary a zabraňuje znečisteniu oblečenia čiastočkami vodného kameňa.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať