1

Ako na krásne a zdravé vlasy? Dôležitá je pravidelná starostlivosť

Väčšina z nás si praje pekné a zdravé vlasy, ktoré by boli našou ozdobou. Prečo ale vaše vlasy nevyzerajú tak zdravo a krásne, ako by ste si priala?


Existuje celý rad dôvodov, prečo spôsob, akým si bežne upravujete vlasy, nie je tou pravou cestou k tomu, ako mať krásne a zdravé vlasy. Možno sú vaše vlasy krehké a matné kvôli nadmernému používaniu stylingových produktov, žehličiek, fénov na vlasy či kulmy. Ďalšou príčinou môže byť farbenie vlasov a používanie nekvalitnej plastovej kefy na česanie, ktorá vlasy rozcuchá.

Ako sa starať o vlasy?


Používajte len kvalitné farby na vlasy, v ideálnom prípade sa nechajte strihať a farbiť profesionálnym kaderníkom. V kaderníctve sa opýtajte aj na ideálnu kozmetickú starostlivosť o vaše vlasy. Starostlivosť o vlasy je kľúčom k tomu, ako mať krásne vlasy. Existuje vhodná kozmetická starostlivosť pre jemné vlasy, suché vlasy, kučeravé vlasy, matné vlasy a mnoho ďalších.

Vypadávanie?


Množstvo žien si sťažuje na veľké množstvo vlasov, ktoré im počas česania vypadáva. Skúste investovať do kvalitnej vlasovej kefy s nylonovými štetinami. Vaše vlasy vám to niekoľkonásobne vrátia. Vypadávanie je často spôsobené aj nedostatkom živín. Dobrou voľbou je investícia do vhodných doplnkov stravy, ktoré dodajú potrebné vitamíny, minerály a ďalšie látky pre zdravé vlasy.

Suché vlasy? Pomôže regenerácia vlasov


Ďalším častým problémom je suchosť vlasov, ktorá robí vlasy nepoddajné a zraniteľné. Predovšetkým v zime je dôležité používať kondicionér skutočne pri každom umývaní a určite vám prospeje aj olejový zábal či maska na vlasy, teda prírodná starostlivosť o vlasy. Práve prírodná kozmetika je skvelý spôsob, ako uzdraviť zničené vlasy. Vlasy si skúste v tomto období neumývať tak často ako obvykle, pretože mokré vlasy sú najnáchylnejšie k poškodeniu vonkajšími vplyvmi.

Vivid Ends

Rozštiepené končeky? Buďte bez obáv, nie ste v tom sama

 


Problém, ktorému vo Philips venujeme zvýšenú pozornosť sú rozštiepené končeky, ktoré trápia väčšinu žien.


Vďaka inovatívnym vlasovým žehličkám a kulmám z rady Philips StraightCare Prestige Sublime Ends a Vivid Ends, môžete zabudnúť na rozštiepené končeky. Tieto kulmy a žehličky sú vybavené technológiou SplitStop a senzorom UniTemp. To znamená, že vďaka miernejším teplotám môžete predchádzať vzniku rozštiepených končekov a zároveň dosahovať vynikajúcich výsledkov. Môžete sa tak rozlúčiť s tepelným poškodením vlasov a upravovať si vlasy tak často, ako len chcete.

Včom presne spočíva unikátny zázrak od Philips, ktorý nikde inde nenájdete?


S obyčajnými žehličkami je ťažké dosiahnuť výsledkov, ktoré by si ženy prialy. Je nutné aby žehlily alebo upravovali vlasy niekolkými ťahmi žehličkou alebo opakovaným natáčaním kulmou. Znova a znova. Je dokázané, že väčšinou je to minimálne trikrát po sebe. Vlasy tím veľmi trpia, pretože sa ničia jednak teplom, ale aj trením. Najviac trpia končeky, ktoré sa potom ľahšie štiepia a sú vysušené.

 

Dôvodom, prečo obyčajné žehličky nefungujú na prvý pokus, je pokles teploty. Upravíte si vrchnú časť vlasov, ale v strede a na končekoch už zastaralá technológia nie je schopná vlasy poriadne vyžehliť alebo natočiť. Unikátny senzor UniTemp, ktorý je súčasťou rady Sublime Ends a Vivid Ends, minimalizuje pokles teploty a vlasy vyžehlíte alebo natočíte na prvý pokus. Nemusíte neustále opakovať tu istú činnosť, šetríte čas, svoje vlasy a okamžite dosiahnete perfektného výsledku.

Sublime ends

Philips StraightCare Žehlička na vlasy Vivid Ends

Nech už túžite po krásnych vlnách alebo lesklých rovných prameňoch, žehličky a kulmy na vlasy z rady Sublime Ends a Vivid Ends môžu byť vaším spoľahlivým pomocníkom na ceste za zdravými a krásnymi vlasmi.

Ako mať krásne a zdravé vlasy? Prinášame ďalšie tipy:


Ako sa správne starať o svoje vlasy, už viete. Pripravili sme pre vás ďalšie tipy, ako na starostlivosť o rôzne druhy vlasov.
 

Doporučené produkty Philips starostlivosť o vlasy

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

You are about to visit a Philips global content page

You are about to visit the Philips USA website.

Naša lokalita sa najlepšie zobrazuje v najnovšej verzii prehľadávača Microsoft Edge, Google Chrome alebo Firefox.