DryCare

Sušič vlasov

  DryCare

  Sušič vlasov

  Štýlový, výkonný a ľahký

  Sušič vlasov Philips DryCare 2300W vám prináša všetko, čo od kvalitného sušiča očakávate. Je dokonale vyvážený, jeho výkon sušenia je 2 300 W, je pohodlne ľahký a jednoducho sa s ním manipuluje, obsahuje technológiu IONIC na dodanie lesku a vyrába sa so štýlovým fialovým dizajnom. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

DryCare Sušič vlasov

2300 W, Motor na jednosmerný prúd BHD282/00 Nájsť podobné výrobky

Štýlový, výkonný a ľahký

Váš multifunkčný sušič na vlasy

 • Sušenie s vysokým výkonom 2300 W

  Sušenie s vysokým výkonom 2300 W

  Sušič vlasov Philips DryCare 2300W má výkon, ktorý potrebujete. Jeho rýchly, výkonný prúd vzduchu s výkonom 2 300 W zabezpečuje vynikajúce stylingové výsledky.

 • Ionizátor pre lesklý a hladký účes bez strapatenia

  Ionizátor pre lesklý a hladký účes bez strapatenia

  Sušič vlasov Philips DryCare obsahuje tlačidlo na zvýšenie lesku pomocou technológie IONIC pre hladké vlasy bez strapatenia. Nabité záporné ióny eliminujú statickú elektrinu, vyhladzujú ich zakončenia a formujú vlasy. Výsledkom sú hladké, lesklé a nádherne žiarivé vlasy.

 • Technológia Cool Shot na zafixovanie účesu po vysušení

  Technológia Cool Shot na zafixovanie účesu po vysušení

  Philips DryCare obsahuje tlačidlo s technológiou Cool Shot. Technológia Cool Shot poskytuje intenzívny prúd studeného vzduchu na zafixovanie a dokončenie vášho účesu.

 • Nastavenie teploty ThermoProtect

  Nastavenie teploty ThermoProtect

  Sušič vlasov Philips DryCare obsahuje nastavenie ThermoProtect. Toto nastavenie vysúša vlasy pri najefektívnejšej a doposiaľ najšetrnejšej teplote. Vlasy vysúša rýchlo bez prehrievania.

 • 3 nast. tepl. a 2 nast. rýchl. pre max. kontrolu nad účesom

  3 nast. tepl. a 2 nast. rýchl. pre max. kontrolu nad účesom

  Sušič vlasov Philips DryCare má 3 nastavenia teploty a 2 nastavenia rýchlosti na zaistenie maximálnej kontroly nad vaším účesom. Ľahko ho nastavíte presne na taký výkon a teplotu, aké práve potrebujete na vytvorenie účesu podľa svojich predstáv.

 • Ľahký a pohodlný dizajn

  Ľahký a pohodlný dizajn

  Sušič vlasov Philips DryCare váži len 407 gramov, vďaka čomu sa s ním ľahko manipuluje a pohodlne sa drží. Konštrukcia s nízkou hmotnosťou uľahčuje tvarovanie účesu a nemá vplyv na výkon.

 • 2 m šnúra

  2 m šnúra

  Sušič vlasov Philips DryCare obsahuje 2 m napájací kábel pre flexibilitu a dobrý dosah pri vytváraní účesu.

 • Keramický sušiaci prvok zabraňujúci nadmernému vysúšaniu

  Sušič vlasov DryCare obsahuje keramický prvok, ktorý zabraňuje nadmernému vysušeniu a poskytuje hladké vlasy. Tento prvok je zdrojom infračerveného svetla. Toto jemné teplo vysuší a uhladí vlasy zvnútra, pričom ich chráni proti nadmernému vysušeniu a suší vlasy rýchlo a efektívne.

 • Objemový difuzér na zväčšenie objemu a dosiahnutie kučeravého a bohatého účesu

  Súčasťou sušiča vlasov Philips DryCare je objemový difuzér, ktorý pridá objem, vylepší kučery a dodá účesu bohatý vzhľad. Na dosiahnutie najlepších výsledkov podržte difuzér blízko oblasti temena a zátylku. Jeho jemné výstupky dodajú účesu objem a bohatý vzhľad, maximalizujú hrúbku, a pomôžu vytvarovať kučery.

 • 14 mm koncentrátor pre precíznu úpravu účesu

  Úzky otvor dýzy so šírkou 14 mm sústreďuje prúd vzduchu na konkrétne oblasti. Na dosiahnutie dokonalého účesu používajte spolu so sušičom a kefou.

 • Elegantný a štýlovo navrhnutý sušič vlasov

  Philips DryCare predstavuje elegantný, štýlovo navrhnutý sušič vlasov. Jeho atraktívny tmavý odtieň svetlofialovej farby je osobitý a vyzerá rovnako dobre ako výsledky sušenia sušiča.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať