Tlakový žehliaci systém

  Tlakový žehliaci systém

  Vynikajúce výsledky pri minimálnej námahe

  Tento žehliaci systém, ktorý je výkonný a zároveň prekvapivo praktický, nepretržite vytvára silnú paru pod vysokým tlakom. Veľká oddeliteľná nádržka na vodu sa dá kedykoľvek a kdekoľvek doplniť, vďaka čomu je žehlenie rýchle a jednoduché. Zobraziť všetky výhody

 • Vynikajúce výsledky pri minimálnej námahe

  Play Pause
  You need Flash to see video.
  Click here to download it.

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

8400 series Tlakový žehliaci systém

Vynikajúce výsledky pri minimálnej námahe

Bez kompromisov.

 • SteamGlide je žehliaca plocha špičkovej kvality od spoločnosti Philips

  Žehliaca plocha SteamGlide je najlepšia žehliaca plocha naparovacej žehličky od spoločnosti Philips. Má vysokú odolnosť proti poškriabaniu, hladko sa kĺže a ľahko čistí.

 • Tlak až 5 barov

  Tlak až 5 barov

  Čím viac pary, tým rýchlejšie je žehlenie. Žehlička vytvára konzistentný silný prúd pary, ktorý prenikne hlboko do vnútra oblečenia, vďaka čomu bude žehlenie rýchlejšie a kvalitnejšie. Intenzitu pary si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb.

 • Zosilnená para až 160 g

  Zosilnená para až 160 g

  Zosilnenú paru možno použiť pre vertikálne naparovanie a odolné záhyby.

 • Kontinuálny výstup pary až do 110 g/min

  Kontinuálny výstup pary až do 110 g/min

  Čím viac pary, tým rýchlejšie sa žehlí. Jedinečná technológia naparovacieho žehliaceho systému Philips dodáva výkonnú paru, vďaka čomu je žehlenie jednoduchšie, kvalitnejšie a rýchlejšie.

 • Odnímateľná 1,6 l nádržka na vodu

  Odnímateľná 1,6 l nádržka na vodu

  Veľká kapacita nádržky na vodu umožňuje žehliť pomocou pary bez potreby dopĺňania. Nádržka pojme veľké množstvo vody, takže môžete žehliť až 3 hodiny bez prerušenia. Keďže je odnímateľná, môžete ju kedykoľvek doplniť. Poskytne vám nekonečne výkonný prúd pary.

 • Teplovzdorná podložka: slúži na bezpečné odkladanie horúcej žehličky

  Teplovzdorná podložka: slúži na bezpečné odkladanie horúcej žehličky

  Pomocou tejto teplovzdornej odkladacej podložky môžete žehličku odložiť kdekoľvek, vďaka čomu bude odteraz žehlenie ešte pohodlnejšie. Keďže v prestávkach nemusíte pokladať žehličku kolmo, znižuje sa namáhanie zápästia. Táto odkladacia podložka je vysoko odolná voči teplu, dokonca aj keď na ňu položíte žehliacu plochu zohriatu na 250 °C.

 • Pripravená na použitie do 2 minút s neobmedzeným dopĺňaním

  Pripravená na použitie do 2 minút s neobmedzeným dopĺňaním

  Para je pripravená na použitie do 2 minút a môžete ju doplniť kedykoľvek počas žehlenia.

 • Pevne zaistite žehličku do základne

  Pevne zaistite žehličku do základne

  Váš naparovací žehliaci systém je dodávaný so zaistením pri prenášaní. Žehličku môžete bezpečne uzamknúť na základni, vďaka čomu sa zníži nebezpečenstvo popálenia na horúcej žehliacej platni. Naparovací žehliaci systém takisto môžete jednoducho prenášať.

 • Integrovaný úložný priestor na šnúru a hadicu

  Integrovaný úložný priestor na šnúru a hadicu

  Úložný priestor na šnúru a hadicu umožňuje úhľadné odkladanie šnúry aj hadice do základne. Už žiadne ďalšie ovísajúce a prekážajúce šnúry či hadice – a vy maximálne oceníte výhody kompaktného dizajnu tohto výrobku.

 • Odnímateľná nádržka na vodu

  Veľká oddeliteľná nádržka na vodu sa dá kedykoľvek a kdekoľvek doplniť, vďaka čomu je žehlenie rýchle a jednoduché. Jednoducho vyberte nádržku a naplňte ju vodou kdekoľvek, kde je to pre vás najpohodlnejšie. Vložte nádržku späť na miesto a ste pripravení pokračovať v práci.

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať