Príslušenstvo a diely pre kávovary
Saeco: Príslušenstvo a diely
pre espresso kávovary Saeco Filter na vodu a vodný kameň

Saeco AquaClean Filter na vodu a vodný kameň

pre espresso kávovary Saeco, Zdokonaľuje chuť kávy, Odstr. vod. kameňa až po 5 000 šálkach*, Vymeňte každé 3 mesiace CA6903/99 Nájsť podobné výrobky
 • Garancia odstraňovania vodného kameňa až po 5000 šálkach*

  Saeco AquaClean

  Filter na vodu a vodný kameň

  CA6903/99 Nájsť podobné výrobky

  S patentovaným vodným filtrom AquaClean od spoločnosti Saeco nie je potrebné odstraňovať vodný kameň z automatického espresso kávovaru skôr ako po príprave 5 000 šálok*. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Kompatibilné výrobky

Garancia odstraňovania vodného kameňa až po 5000 šálkach*

Vďaka každému filtru si môžete vychutnať až 625 šálok*!

 • Optimálne prečistenie vody vďaka patentovanému prietoku

  Vďaka patentovanému prietoku voda vo vnútri vodného filtra prejde dlhšiu trasu, kým sa dostane do super automatického kávovaru. Tým sa zaručí jej lepšie prečistenie, ktorého výsledkom je čistejšia voda a lepšia chuť kávy.

 • Mikropórový filter zachytí všetky nečistoty

  Odstránenie všetkých drobných čiastočiek z kávy výrazne zvyšuje kvalitu nápoja vo vašej šálke. Mikropórový filter zabraňuje preniknutiu nečistôt do vody a zaručí vám, že každá šálka, ktorú si pripravíte, bude čerstvá, čistá a chutná.

 • Prirodzené odstraňovanie vodného kameňa pomocou technológie výmeny iónov

  Technológia výmeny iónov odstraňuje vápnik z vody ešte predtým, ako sa voda dostane do kávovaru, čím sa predchádza jeho hromadeniu. Ak sa filter vymení včas po výzve na zariadení, s každým novým filtrom si môžete vychutnať ďalších až 625 šálok kávy*

 • Mikropórový filter ochráni vaše zariadenie pred upchatím

  Teraz vám už nič nestojí v ceste za dokonalými chvíľami s kávou. Mikropórový filter zabráni prenikaniu nečistôt do super automatického kávovaru, zachová oblasti prechodu vody čisté a predíde ich upchatiu.

 • Po zapnutí filtra AquaClean sa vypne alarm odstraňovania vodného kameňa

  Filter AquaClean vám zaručí, že sa do plne automatického kávovaru dostane len čistá prefiltrovaná voda, preto sa alarm odstraňovania vodného kameňa automaticky vypne. Môžete si tak bezstarostne vychutnať neobmedzené množstvo kávy tej najlepšej kvality, pričom alarm odstraňovania vodného kameňa sa opäť zapne až po 8. výmene filtra. Pripomíname, že zariadenia s filtrom AquaClean sú označené nálepkou na boku nádoby na vodu.

 • Jednoducho aktivujte filter pomocou systému Click&go

  Inštalácia tejto nadčasovej funkcie je rýchlejšia ako kedykoľvek predtým. Stačí filter AquaClean pripojiť k nádobe na vodu super automatického kávovaru Saeco, aktivovať ho pomocou používateľského rozhrania a môžete si začať vychutnávať prvých 5000 šálok čistej kávy. Proces odstraňovania vodného kameňa pritom stačí obnoviť až po 8. výmene filtra. Automatické kávovary vybavené vodným filtrom AquaClean sú označené nálepkou na boku nádoby na vodu.

Zobraziť všetky špecifikácie
 • Skutočný počet šálok závisí od vybraných druhov kávy a frekvencie oplachovania a čistenia.

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať