Saeco

Philips Saeco

Kazeta vodného filtra Brita Intenza+

  Philips Saeco

  Kazeta vodného filtra Brita Intenza+

  Tá najlepšia voda na prípravu ešte chutnejšej kávy

  Inovatívna kazeta vodného filtra BRITA INTENZA+ bola špeciálne vyvinutá na ochranu vašich obľúbených espresso kávovarov Philips Saeco proti vodnému kameňu. Prefiltruje vodu, takže vaša káva získa intenzívnejšiu arómu a bezchybnú chuť. Zobraziť všetky výhody

Videá

[trigger to render Video Gallery]

Obrázky

Saeco Kazeta vodného filtra Brita Intenza+

pre espresso kávovary Saeco, Zdokonaľuje chuť kávy, Chráni proti vodnému kameňu, Vymieňajte každé 2 mesiace CA6702/00 Nájsť podobné výrobky

Tá najlepšia voda na prípravu ešte chutnejšej kávy

Čerstvo filtrovaná voda zaistí intenzívnu arómu

 • Čerstvo filtrovaná voda pre bohatšiu arómu kávy

  Čerstvo filtrovaná voda pre bohatšiu arómu kávy

  Voda je kľúčovou zložkou každého espressa – takže na optimálnu chuť je vždy lepšie profesionálne ju prefiltrovať. To je dôvod, prečo možno espresso kávovary Saeco voliteľne vybaviť inovatívnym vodným filtrom INTENZA+, ktorý sme vyvinuli v spolupráci s firmou BRITA, popredným svetovým výrobcom vodných filtrov pre domácnosti. Stačí ho nastaviť podľa miestnej tvrdosti vody a jeho vyspelá technológia sa postará o zvyšok. Výsledok? Ideálne zloženie vody pre espresso s tou najintenzívnejšou arómou.

 • Prispôsobiteľné nastavenia vodného filtra

  Prispôsobiteľné nastavenia vodného filtra

  Nastavenia vodného filtra je možné prispôsobiť tvrdosti vody vo vašej lokalite. Stačí otočiť nastavovacím krúžkom na vodnom filtri Intenza+. Nastavte ho do polohy A pri lokalite s mäkkou vodou, B pri lokalite so stredne tvrdou vodou (výrobné nastavenie) alebo C pri lokalite s tvrdou vodou, čím zaručíte optimálnu ochranu proti vodnému kameňu a tú najlepšiu chuť.

 • Účinnejší proces varenia

  Účinnejší proces varenia

  Vodný filter zaručí počas procesu prípravy nápoja konštantnú teplotu varenia a konštantný tlak, čo zvýši výkon vášho espresso kávovaru.

 • Čistejšia voda predlžuje životnosť vášho espresso kávovaru

  Čistejšia voda predlžuje životnosť vášho espresso kávovaru

  Vodný filter predlžuje životnosť vášho espresso kávovaru a zaistí, že si budete oveľa dlhšie vychutnávať kávu tej najlepšej chuti.

 • Vymieňajte každé 2 mesiace

  Vymieňajte každé 2 mesiace

  Pravidelná výmena kazety je dôležitá pre optimálnu chuť kávy a na neustálu ochranu vášho kávovaru. Vymieňajte kazetu raz za dva mesiace.

 • Chráni systém pred usádzaním vodného kameňa

  Vodný filter INTENZA+ pomáha chrániť vaše zariadenie pred usádzaním vodného kameňa z vody z vodovodu, ktorý má negatívny vplyv na chuť a arómu kávy.

 • Systém Click & Go

  Kazeta vodného filtra sa jednoducho zacvakne na zásobník na vodu a je pripravená na použitie za menej ako 30 sekúnd.

 • Kompatibilné so všetkými spotrebičmi Philips, Saeco okrem Incanto, PicoBaristo a modelu Granbaristo HD8975

  Kompatibilné s: všetkými prístrojmi Philips, ďalej Saeco (Exprelia, Intelia, Poemia, Xelsis, Minuto a Xsmall) okrem radov Incanto, PicoBaristo a modelu Granbaristo HD8975

Zobraziť všetky špecifikácie

Aktuálne prezerané produkty

Mohlo by vás zaujímať